Doda WYZNAŁA prawdę nt. dziecka! Radosław Majdan…

majdan

Za parę miesięcy spełni się największe marzenie Małgosi Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Na świat przyjdzie ich dziecko. Dzięki temu były piłkarz zostanie po raz pierwszy ojcem. Kilkanaście lat temu planował dziecko z ówczesną żoną, Dodą. Mieli już nawet wybrane imiona dla synów.

– ,,Jeśli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków. A drugiemu synowi chciałbym dać na imię Tristan”– mówił w 2007 roku  Radek Majdan.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: TUSK OSTRO SKOMENTOWAŁ RZĄDY PIS: ,,Grozi nam wypier…!”

Radek planował w tamtym czasie potomstwo z Dodą, swoją była partnerką. Finalnie nic z tego nie wyszło, para rozwiodła się w 2008 roku. Piosenkarka zarzucała mężowi zdrady i chętnie dzieliła się szczegółami z życia prywatnego publicznie. Jak się okazało Doda nie miałaby nic przeciwko jakby piłkarz nazwał syna dokładnie tak jak mówił o tym kilka lat temu. Na pytanie czy odstąpiłaby imiona dzieciom Radka z Małgosią odpowiedziała:

 

– Proszę bardzo. My z mężem raczej nie skorzystamy. – skomentowała

Przypomnijmy, Małgosia ma już dwójkę synów – Stasia i Tadka. Oboje są owocem małżeństwa z byłym mężem gwiazdy Jackiem Rozenkiem. Para rozstała się w 2013. W 2016 Rozenek wzięła ślub z Radkiem Majdanem. Oboje bardzo chcieli mieć wspólne dziecko, dlatego wiadomość o ciąży niesamowicie ich ucieszyła.  

dziecka

Komentarze