DRAMAT ASI z „Chłopaków do wzięcia”. Straciła…

wzięcia

Asia z „Chłopaków do wzięcia”spodziewała się dziecka choć wiele fanów twierdziło, że było ono tylko jej wymysłem.  Zdanie o bolącym zębie sprawiło, że wszyscy się z niej śmiali i nie potraktowali informacji poważnie. Prawda okazała się być bardziej bolesna. Opowiedziała o tym, co kazała zrobić jej produkcja.

Kobieta po latach od występu w programie ujawnia poniżające kulisy i to, co kazali jej zrobić obecni na planie producenci. Asia znana dzięki programowi „Chłopaki do wzięcia” była dziewczyną Szczeny. Jakiś czas temu zdecydowała się opowiedzieć fanom o tym, co naprawdę działo się na planie programu. Dziś kobieta jest zupełnie innym człowiekiem, schudła, zmieniła fryzurę, zaczęła ubierać się modnie i z klasą. Fani są pewni, że chciała odciąć się od dawnego stylu życia i pozbyć się wizerunku wieśniaczki.

 

ZOBACZ TAKŻE: ŚMIERTELNA CHOROBA KSIĘŻNEJ! Zostało jej zaledwie kilka lat życia…

Związek ze Szczeną był mocno skomplikowany, Asia twierdziła, że nadal na niego czeka, a on zaprzeczał jakoby byli razem, wykreślił ją nawet z listy widzeń. Potem Asia zaczęła umawiać się z mężczyznami na randki, ale nie znalazła swojej miłości. Jej ostatnie wyznanie zwaliło wszystkich z nóg:

Asia w czasie nagrywania „Chłopaków do wzięcia” naprawdę była w ciąży ze Szczeną. To wtedy padło sławne zdanie: „Jestem w ciąży i to już jest pewne, bo boli mnie ząb. Jak kobietę boli ząb, to znaczy, że jest w ciąży„, które rozśmieszyło wielu widzów i jest jednym z rozpoznawalnych cytatów. Asia potwierdza, że spodziewała się dziecka, lecz to produkcja programu wykreowała ją na głupią wieśniaczkę.

– ,,Byłam w ciąży ale poroniłam. Telewizja kazała mi powiedzieć o tym zębie. Wyszłam na idiotkę, a tak naprawdę nią nie jestem. Telewizja to dodała od siebie” – wyjaśniła Asia. Na tę chwilę stara się udowodnić, że wcale nie jest taka, na jaką kreowała ją telewizja i korzysta z kolejnych zleceń na sesje zdjęciowe.

Komentarze