DRAMAT Beaty Szydło! Chodzi o jej…

dramat

Bolesne słowa. To musiał być dla niej prawdziwy cios.

Konferencja o Gwarancji dla dzieci

Beata Szydło wzięła ostatnio udział w Konferencji o Gwarancji dla dzieci. Zorganizowano ją w Parlamencie Europejskim, w którym poza byłą premier, pojawiło się wielu europosłów oraz liczne grono ekspertów. W trakcie konferencji dyskutowano o sytuacji polskich rodzin i dzieci – a zwłaszcza o problemie wykluczenia i biedzie. Szydło miała więc spore pole do popisu i z wielkim entuzjazmem opowiadała o wprowadzonym przez PiS programie 500 plus. Niestety, jej zapał został szybko ugaszony przez internautów, którzy zarzucili jej, że…

„Walka z biedą, wykluczeniem, równy start dla dzieci ze wszystkich krajów członkowskich – o tym rozmawialiśmy na konferencji o Gwarancji dla Dzieci. Przedstawiłam wprowadzone w Polsce programy wspierające rodziny i dzieci, w tym program .” – Szydło napisała pod zdjęciem, które wrzuciła na swojego Twittera.

Kubeł zimnej wody

Szydło zapewne nie spodziewała się, że jej ciężka praca spotka się z tak negatywnym odzewem. Internauci byli dla niej bezlitośni i wylali na nią kubeł zimnej wody.

W sieci pojawiło się wiele druzgocących komentarzy pod adresem europosłanki i zaproponowanego przez nią programu.

Oto tylko niektóre z nich:

„Coś podobnego… 500+ nie jest panaceum na biedę i dzietność… Nauczyła się Pani jednego przekazu i leci wszędzie”. „Wzrosła liczba osób żyjących w skrajnym ubóstwie, czyli na poziomie minimum egzystencji. W 2018 r. było to 5,4 proc. mieszkańców Polski – rok wcześniej 4,3 proc. Tak wynika z najnowszych danych GUS-u, będzie już tylko gorzej. 500+, Szydło, co może pójść nie tak?”, Pani Szydło nie potrafi czytać wykresów i ignoruje dane statystyczne. Nie przyjmuje do wiadomości, że ten jej projekt nie wypalił: ani wzrostu dzietności, ani obniżenia liczby ludzi w skrajnym ubóstwie. Wszystkie są takie jej reformy. KLAPA!”, „Rezultat jest taki ze bieda wzrasta w Polsce, wiec coś jest nie tak z waszym programem” pisali internauci.

Póki co, nie doczekaliśmy się odpowiedzi ze strony europosłanki.

Czytaj też: Wyciekły UPOKARZAJĄCE słowa o Szydło! Okazało się, że jest…

Źródło: Super Express, Twitter

Zdjęcia: Twitter, Instagram

Komentarze