Wyciekły UPOKARZAJĄCE słowa o Szydło! Okazało się, że jest…

Nie milkną słowa krytyki byłej premier! Ponawiają się nowe fakty!

Beata Szydło jest niewątpliwie jedną z czołowych postaci Prawa i Sprawiedliwości. Była premier to jedna z najbardziej lubianych postaci przez sympatyków PiS. W swoim okręgu w wyborach do Europarlamentu Szydło uzyskała aż pół miliona głosów! Była premier dobrze wykonuje swoje nowe obowiązki, jednak nie milkną głosy krytyki wobec byłej premier. 

Beata Szydło jako premier musiała borykać się z trudnymi momentami. Były liczne kolizje SOP – zwłaszcza ta z udziałem kierowcy Fiata Seicento. Wiele osób zarzucało, że śledztwie ws. wypadku istnieje wiele niejasności. Wiele kontrowersji pojawiło się także w związku z nagrodami dla ministrów. Wówczas Szydło mówiła, że „te pieniądze im się po prostu należały. Teraz jeden z polityków przekazał upokarzające słowa na temat Beaty Szydło. Jak powiedział…

Stefan Niesiołowski – gość programu Moniki Jaruzelskiej „Towarzyszka Panienka” wprost powiedział coś, w co wprost nie można uwierzyć. Wyznał, że Beata Szydło – jego zdaniem – jest osobą nadającą się co najwyżej na piastowanie posady w barze mlecznym. Więcej w wideo.

Fot. YouTube

Komentarze