DRAMAT bohatera M jak Miłość! Na śmierć…

W ukochanym serialu Polaków nie zabraknie ogromnej wpadki! Wie już o tym doskonale Anna Mucha, serialowa Magda. Sprawdź, co czeka bohaterów „M jak miłość”! (czytaj dalej!)

Serialowa para, Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) zdaje się przeżywać rozkwit swojego związku. Jednak niedługo możemy się spodziewać… chwilowego kryzysu. Spowoduje go sam Andrzej. Zobaczcie, jak to zrobi! 

 

Przystojny Krystian Wieczorek, wcielający się w Andrzeja Budzyńskiego w 1464 odcinku „M jak miłość”, zaliczy niezłą wpadkę. Narzeczony Magdy na śmierć zapomni o jej imieninach! Kobieta, po przyjściu do kancelarii, otrzyma od Wernera przepiękny bukiet kwiatów. Andrzej nieźle się zdenerwuje, gdy odkryje, że Kamil, który jest byłym kochankiem kobiety, podaruje Magdzie… bransoletkę ze specjalną dedykacją. Do tego Gryc zaprosi ich oboje, aby wspónie wyszli wieczorem celebrować święto. Będzie próbował przekonać narzeczoną, by ta pozwoliła mu nie iść. Magda jednak twardo postawi sprawę i nie zgodzi się na prośby Andrzeja. 

 

Całe szczęście, jeszcze w tym samym odcinku, Andrzej zreflektuje się i podaruje Magdzie bardzo kosztowny prezent. Niespodzianka będzie czekała na nią po powrocie do domu z wieczornego wyjścia. Prezent, który przygotuje Andrzej, będzie bardzo wyjątkowy. Przebije i kwiaty i bransoletkę od byłego kochanka. Magda z zaskoczeniem odkryje, że są to obrączki ślubne i będzie z tego podarunku bardzo zadowolona. 

 

Fot. Facebook. 

Komentarze