DRAMAT księżnej Meghan! Musi walczyć z…

Meghan

Meghan Markle od samego początku musiała zmagać się z krytyką brytyjskich tabloidów pod swoim adresem. Księżna wraz ze swym mężem, księciem Harrym w końcu postanowili powiedzieć dość! Sprawa jest na tyle poważna, że będzie mieć swój finał w sądzie. Księżna może liczyć również na wsparcie osoby, po której w ogóle się tego nie spodziewała.

Księżna Meghan szybko przekonała się, że bycie żoną brytyjskiego monarchy nie jest prostym zadaniem, a każdy jej ruch jest bacznie obserwowany przez wścibskich dziennikarzy i paparazzi. Amerykanka nim została żoną Harry’ego już nie miała łatwego życia, ponieważ brytyjskie tabloidy zlustrowały jej całą przeszłość. Sytuacja ta nie zmieniła się nawet po ślubie. Stało się to dla Meghan na tyle przytłaczające, że postanowiła z tym skończyć. Księżna przez wścibskich dziennikarzy nie miała nawet chwili wytchnienia. 

 

 

 

Ostatnimi czasy fala krytyki przybrała na sile co mocno odbiło się na psychice księżnej Sussex. Zaglądanie w życie prywatne i ciągłe uszczypliwości są na porządku dziennym. Brytyjska prasa chętnie rozpisywała się ostatnio o zbyt nowoczesnym podejściu Meghan do życia i wychowywania dziecka, a także trudnych relacjach z ojcem Thomasem. Do gazet wyciekła nawet prywatna korespondencja księżnej! Bardzo emocjonalnie na całą sytuację zareagował książę Harry, który zapowiedział złożenie pozwu przeciwko dziennikarzom. Za księżną wstawiła się również amerykańska polityk, Hillary Clinton, która nazwała „niewytłumaczalnym” sposób traktowania księżnej przez brukowce. 

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:To KONIEC. Książę Harry i Meghan podjęli decyzję! Oficjalnie się…

 

 

 

 

źródła: gwiazdy.wp.pl, foto instagram.com

 

 

 

 

 

Komentarze