DRAMAT na lotnisku Chopina w Warszawie! Samolot ze 101 osobami…

Dramatyczne chwile na lotnisku Chopina w Warszawie. Pasażerowie oczekujący na swoje loty byli w szoku, kiedy zobaczyli, co dzieje się z samolotem, który chwilę wcześniej uniósł się w powietrze. 

Problemy samolotów czy co gorsza katastrofy lotnicze, to jedne z najgłośniejszych incydentów – zawsze są to dość spektakularne wydarzenia lub bolesne tragedie pochłaniające setki ofiar jednocześnie. W Warszawie samolot  ze 101 osobami na pokładzie niestety…

Samolot lini lotniczych m LOT lecący z Warszawy do Wiednia, musiał zawrócić na lotnisko Chopina w Warszawie. Doszło do awaryjnego lądowania z powodu problemów z klapami.

Pasażerowie podróżujący w sobotę z Warszawy do Wiednia przeżywali prawdziwe chwile grozy. Boeing 737  linii LOT chwilę po wystartowaniu musiał zawrócić na Okęcie.

”Bardzo się bałem. Przed oczami miałem już katastrofy lotnicze z telewizji. Wszyscy byli przerażeni. Stewardessy próbowały nas uspokoić , ale na próżno. Każdy z nas był blady” – relacjonuje pasażer feralnego lotu.

– Kapitan zgłosił problem z klapami. Podjęta została decyzja o tym, że zawraca do Warszawy zawrócił, wylądował i jest na stanowisku postojowym – powiedział Piotr Rudzki z biura prasowego portu lotniczego.

Pasażerowie około 18:15  bezpiecznie wylądowali,maszyna odkołowała a pasażerowie zostali pod opieką PLL LOT.

/Piotr Rzecki 

Komentarze