DRAMATYCZNY wypadek na A1! 5 osób…

Dramat na autostradzie A1! 5 osób poszkodowanych!

Na autostradzie A1 między Łodzią a Radomskiem miał miejsce poważny wypadek. Policja kierowała pojazdy na drogi objazdowe. Dwie osoby uczestniczące w wypadku zostały przetransportowane do szpitala.

Autostrada A1 została całkowicie zablokowana w kierunku Trójmiasta oraz Katowic. Wszystko z powodu wypadku, który miał miejsce pomiędzy Radomskiem a Łodzią. Dokładnie do zdarzenia doszło na 345. kilometrze. Policja zablokowała drogę na wysokości węzła Tuszyn. O utrudnieniach informował Karol Barcicki z Punktu Informacji Drogowej łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Aktualnie trasa jest już przejezdna. Wypadek miał miejsce na wysokości miejscowości Wola Bytowska. 

Jak wynika z informacji naszych reporterów w wypadku zderzyły się dwa samochody.
Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi napisała na Facebooku o 5 poszkodowanych osobach. Na miejscu pojawiło się aż pięć karetek a także helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

-Uważajcie! Na autostradzie A1 (na wysokości miejscowości Władysławów, Wola Bykowska) występują utrudnienia w ruchu. O godzinie 16:37 doszło do wypadku, w którym poszkodowanych zostało 5 osób. Zespoły ratownictwa medycznego udzieliły wszystkim pomocy medycznej i przetransportowały do najbliższych szpitali – czytamy na Facebooku Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.

Jak wiadomo najciężej ranne osoby zostały przetransportowane do szpitali w Łodzi oraz Piotrkowie Trybunalskim. Na razie nie wiadomo, czy ich życiu zagraża jakiekolwiek niebezpieczeństwo. 

Komentarze