Dziewczyna JAMES’A BOND’A wyszła za SZWEDZKIEGO BIZNESMENA!

Jest jedną z nielicznych polskich aktorek, którym udało się zrobić karierę na zachodzie. Choć trudno w to uwierzyć, ma 49 lat i wciąż zachwyca! Mowa o Izabelli Scorupco.

Izabella Scorupco kolejny raz wyszła za mąż. Wygląda na to, że jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Tygodnik „Świat i Ludzie” wyjawił, kim jest ukochany gwiazdy.

To była ceremonia jak z niejednego Hollywoodzkiego filmu! Kilka dni temu w Los Angeles Izabella wyszła za Karla Rosengrena. Para młoda na miejsce zaślubin wybrała luksusową restaurację z ogrodem w Beverly Hills z widokiem na słynny napis HollywoodPrzysięgę małżeńską złożyli o zachodzie słońca. 

 Aktorka  ubrana była w piękną, szyfonową suknię w kolorze pudrowego różu. Jej wybranek wystąpił w smokingu z welurową marynarką. Wyglądali olśniewająco, a Izabella przyćmiła wszystkich, jak na dziewczynę Bond’a przystało.

„Przez 32 lata naszej przyjaźni, nigdy nie widziałem Izabelli tak szczęśliwej” – wyznaje szwedzki organizator eventów  Micael Bindefeld.

Izabella wychowała się w Sztokholmie, gdzie jako dziecko wyemigrowała wraz z mamą. Jej wybranek również pochodzi ze Szwecji. 

Karl Rosengren to biznesmen związany z branżą gier komputerowych. Stworzył między innymi platformę pokera online w Chinach. Para poznała się ponad 2 lata temu, lecz oficjalnie jako para zaistnieli jesienią zeszłego roku. Przyszli razem na kolację charytatywną na rzecz Fundacji Zelmerlöw & Björkman.

„On jest fantastyczny. Jesteśmy bardzo szczęśliwi” – wyjawiła Izabella w wywiadzie dla jednej ze szwedzkich gazet.

„Ona jest najlepsza!” – stwierdza Karl.

View this post on Instagram

Still on ☁️9️⃣

A post shared by IZABELLA SCORUPCO (@izabellascorupco) on

Nikomu nie umknęło też, że na dłoni aktorki widnieje już pierścionek z brylantami.  Izabella ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa. W 1996 roku wyszła za słynnego polskiego hokeistę Mariusza Czerkawskiego. 2 lata później rozwiedli się. Drugie małżeństwo z Amerykaninem Jeffrey’em Raymond, przetrwało, aż 12 lat. Ile przetrwa ten związek? Czy Izabella znalazła miłość do końca życia? 

Komentarze