Ewa Chodakowska ZDRADZA receptę na szczęście i udane życie

Ewa Chodakowska dokonała rewolucji w życiu mnóstwa Polaków. Dzięki niej wiele osób pokonało otyłość, zadbało o siebie i wreszcie pokochało swoje odbicie w lustrze.

Ewa nie tylko trenuje, ale też motywuje i zachęca. Nic dziwnego, że zyskała status bohaterki i jednej z najbardziej wpływowych Polek. Z dumą prezentuje idealne, wysportowane ciało, a chwilę później mówi do każdego „Ty też możesz!”. Opracowane przez nią diety, systemy ćwiczeń i treningi rozchodziły się w zawrotnym tempie. Wszyscy chcieliby więc wiedzieć, skąd Chodakowska czerpie tyle energii, żeby dbać o siebie i o innych, wszak wzięła pod swoje skrzydła setki tysięcy osób. Trenerka chętnie podzieliła się z dziennikarzami swoim sposobem na szczęśliwe życie. Jak zwykle zachęca wszystkich, aby zastosowali jej system. 

Ja jestem za tym, żeby każda kobieta zdała sobie sprawę z tego, jak inna jest od kobiety stojącej obok, jak bardzo wyjątkowa. Nie ścigajmy siebie nawzajem. Nie szukajmy ideałów z boku. Zapracujmy na to, żeby wykorzystać swój potencjał i stworzyć najlepszą wersję siebie i niech będzie ona inna od innych osób. Ja nie jestem za tym, żeby powielać, kopiować. Autentyczność przede wszystkim” – mówiła Ewa. 

W ten sposób celebrytka zdradziła, jak zadbać o swoje samopoczucie i zdrowie psychiczne. Nie ukrywajmy, że podczas odchudzania często zdarza nam się porównywać o innych. Wtedy przeżywamy kryzys, nie dostrzegamy swoich sukcesów, tracimy motywację. Dlatego Ewa Chodakowska wychodzi naprzeciw swoim fanom i radzi im, aby dbali nie tylko o sylwetkę, ale też o pozytywne myślenie. A to z pewnością przyda nam się teraz, gdy wpadamy w jesienną depresję. 

Komentarze