Ewa Minge nie oszczędza Antka Królikowskiego! Murem stoi za Joanną Opozdą

Ewa Minge, znana projektantka mody i autorka książek, niejednokrotnie wyrażała swoje zdanie na temat konfliktu między Joanną Opozdą a Antonim Królikowskim. Tym razem w rozmowie z Plejadą ostro komentuje najnowsze oświadczenie aktora i wyjaśnia swoją perspektywę w całej sprawie.

Antoni Królikowski niedawno opublikował obszerny post, w którym przedstawił swoją stronę sytuacji i szczegółowo opisał, ile pieniędzy przekazał Joannie Opozdzie na utrzymanie ich syna.

Awantura między Opozdą a Królikowskim się nie kończy! Na jaw wychodzą mocne fakty!

Według Królikowskiego, od narodzin syna Viniego do teraz, czyli przez około 18 miesięcy, przekazał jej około 94 tys. złotych. Aktor zaznaczył, że regularnie płacił na rzecz Joanny już przed uzyskaniem zabezpieczenia alimentów, a miesięcznie przekazywał jej średnio 2,5 tys. złotych. Dodatkowo podkreślił, że płaci również matce Joanny Opozdy, która opiekuje się dzieckiem.

Ewa Minge nie pozostawia jednak suchej nitki na słowach Antoniego Królikowskiego. W rozmowie z Plejadą wyraża swoje poparcie dla Joanny Opozdy, jednocześnie krytykując ojca Vincenta. Projektantka podkreśla, że Joanna Opozda przez całą sytuację przechodzi przez ogromny stres. Miała trudną ciążę, a po narodzinach dziecka dowiedziała się z mediów o zdradzie swojego partnera. To wydarzenie miało ogromny wpływ na jej psychikę i jest traumatyczne na całe życie.

Minge wyjaśnia, że kobieta popularna musi przeżywać taką sytuację publicznie, co sprawia, że jest to dla niej jeszcze trudniejsze. Dodaje, że według jej wiedzy, Antoni Królikowski nie widział swojego dziecka przez okres około roku, pozostawiając Joannę samą z małym Vincentem.

Projektantka kwestionuje słowa aktora dotyczące płatności na rzecz matki Joanny Opozdy za opiekę nad dzieckiem. Minge twierdzi, że Królikowski opowiada różne historie, które media bez weryfikacji podchwytują. Sugeruje, że aktor twierdzi, iż płaci na konto matki Joanny Opozdy, co według niej jest bzdurą.

Ewa Minge podkreśla, że media powinny być bardziej odpowiedzialne i dokładnie weryfikować tego typu informacje, zamiast rozpowszechniać sensacyjne treści. Zaznacza, że Joanna Opozda jest samotną matką, pracującą na utrzymanie dziecka, i nie otrzymuje żadnych alimentów. Jeśli ojciec nie zgadza się z zasądzonymi alimentami, powinien załatwiać to przez sąd, a nie odmawiać ich płacenia.

Cała sytuacja między Joanną Opozdą a Antonim Królikowskim nadal budzi emocje i kontrowersje, a opinie na ten temat są podzielone.

Zobacz także: Kate i William podzielili się radosną nowiną! To może być koniec ich konfliktu z Harrym i Meghan!

Komentarze