Fani odmawiają różaniec za ZENKA MARTYNIUKA. Król disco polo miał…

Fani modlą się za Zenka Martyniuka! To był bardzo trudny okres.

Zenek Martyniuk niezaprzeczalnie jest ikoną polskiej sceny muzyki dance. Disco polo bez niego byłoby po prostu nudne. Fani doskonale o tym wiedzą, dlatego przeżywają każdą tragedię wraz z artystą. Od dłuższego czasu Zenek zaabsorbowany jest problemami syna. Fani Martyniuka wiedzą, że Daniel nie należy do łatwych dzieci.

Zenek miał nadzieję, że gdy syna jego syn ożeni się, to wszystkie problemy zniknął. Aby spełnić swój plan zafundował mu huczne wesele, wspomógł go finansowo na nowej drodze życia i liczył, iż w końcu będzie mógł odpocząć. Jednak nic bardziej mylnego. Kiedy Martyniuk myślał, że jego problemy z synem odeszły w niepamięć, wtedy Daniel został zamieszany w aferę narkotykową.

Media nie pomagały Zenkowi w tym trudnym, dla niego okresie. Koszmar gwiazdora dopiero się rozpoczynał, wtedy gazety zaczęły pisać, a radio i telewizja mówić i zapraszać piosenkarza na wywiady. Skandal był na tyle poważny, że kariera zespołu Akcent wisiała na włosku. Z upływem czasu okazało się, że te wydarzenia napędzały popularność grupy i zainteresowanie fanów. Wcześniej o królu można było dowiedzieć się czegoś z Internetu bądź mediów branżowych, lecz po skandalach Daniela Martyniuka, wszędzie było głośno o całej rodzinie wokalisty.

Gdy rozeszła się wiadomość o walce Daniela z uzależnieniami, wydawało się, że wszystko zmierzało ku dobremu. Niestety jego niedawno zaślubiona żona, Ewelina postanowiła złożyć pozew rozwodowy. Do tego doszły jeszcze narodziny wnuczki… Te wszystkie wydarzenia osłabiły Zenka, a zaniepokojeni fani uznali, że są mu potrzebni w tych trudnych dla wokalisty chwilach. Król disco polo miał bardzo ciężki moment w życiu.

„Codziennie o godz. 20.20 odmawiamy różaniec w intencji Zenka Martyniuka. Kto nie może przyjść do mnie, łączy się w naszym modlitewnym czuwaniu we własnym domu. Zachęcam wszystkich fanów z całej Polski, a nawet z całego świata, aby się przyłączyli do modlitwy za zdrowie Zenka i jego rodziny” – poinformował Super Express Artur Wróbel – prezes fan clubu Disco Polo.

Komentarze