Filip Chajzer odszedł z TVN! Ma już plan na dalszą karierę…

Filip Chajzer, znany dziennikarz i prezenter, niespodziewanie ogłosił swoje odejście z programu „Dzień Dobry TVN”. Mimo że wydawało się, że przetrwa reorganizacje w redakcji, Chajzer postanowił zakończyć współpracę z kochaną stacją i wyjaśnił powody swojej decyzji w emocjonalnym poście na Instagramie.

Przez wakacje program „Dzień Dobry TVN” przeszedł istotne zmiany, w tym pożegnanie pięciu dotychczasowych gospodarzy. Wśród tych zmian, Filip Chajzer wydawał się pozostawać w składzie programu. Jednak nagle ogłosił swoje odejście, wyjaśniając, że zdecydował się na tę decyzję po spotkaniu z przedstawicielami stacji.

Dziennikarz wyjaśnił, że przyczyną odejścia było wezwanie „na dywanik” w TVN z powodu swojej „działalności ulicznej”. Wspomniał o swojej sondzie z opiekunką chorego na stwardnienie rozsiane małżonka, którą udostępnił na swoich prywatnych mediach społecznościowych. Ponadto, planowana audycja w Radiu ZET również została uznana za działalność konkurencyjną i naruszenie zapisów umowy.

Chajzer wyraził swoją miłość do wolności i przyznał, że nie może zgodzić się na restrykcje, które ograniczają jego działalność i twórczość. W celu uniknięcia niepotrzebnych spięć i nerwów, zdecydował się sam rozwiązać umowę z TVN. Jednak podkreślił, że to nie koniec jego kariery.

Dziennikarz podziękował również swoim rodzicom za wsparcie i przyznał, że ma nadal wiele talentów, których chce użyć. Wspomniał, że jego ojciec, Zygmunt Chajzer, namówił go do powrotu do radiowych korzeni.

Cały post Filipa Chajzera wyrażał jego stanowczy wybór, pewność siebie i wartości, które zdecydował się bronić. Jego odejście jest niewątpliwie zaskoczeniem dla wielu fanów, którzy go lubili za jego autentyczność i niekonwencjonalne podejście do dziennikarstwa.

Zobacz także: Książę Daniel zabrał głos w sprawie plotek o jego rzekomych zdradach! Czy to w ogóle pomogło?

Komentarze