Francja: kobieta w ciąży zagryziona przez stado…

kobieta

Na północy Francji 29-letnia kobieta zginęła będąc w 6 miesiącu ciąży.

Do tragedii doszło podczas, gdy ciężarna spacerowała po lesie ze swoimi psami. Wtedy miało miejsce makabryczne zdarzenie.

 

Kobieta wybrała się na tereny leśne ze swoimi psami, gdzie w tamtych rejonach odbywało się polowanie z psami gończymi. Sekcja zwłok wykazała, że kobieta miała pogryzioną głowę, tułów i ramiona.

 

Ciało 29-latki, która spacerowała z własnymi psami, odkryto w pobliżu miejscowości Villers-Cotterêts we Francji.

Prokuratura podała, że przed śmiercią kobieta zadzwoniła do męża, by powiedzieć, że boi się, że zaraz zaatakuje ją stado psów. Mężczyzna później odnalazł ciało żony podążając za piskiem jej zwierząt. Elisa Pilarski była w 6. miesiącu ciąży.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Przez 30 lat pracował jako CHIRURG! Przez ten czas dopuszczał się napaści na…

 

 

W tamtym obszarze leśnym odbywało się polowanie na jelenie z udziałem specjalnie wyszkolonych psów gończych. Przeprowadzono testy na 93 psach z okolicy, w celu ustalenia, które zwierzęta były odpowiedzialne za atak. Wśród nich znajdowały się psy myśliwskie i 5 czworonogów należących do kobiety. Na razie nie jest wiadomo, które dokładnie psy zaatakowały.

 

 

ZOBACZ TEŻ:SZCZEGÓŁ na zdjęciu z Korei Północnej skupił UWAGĘ ŚWIATA! Może wskazywać na naruszenie…

 

 

Grupa psów gończych wykorzystywanych jest głównie do tropienia i pogoni za zwierzyną. Posługują się przede wszystkim węchem i posiadają długie, obwisłe uszy. Zwierzęte te mają silny instynkt stróżowania, natychmiast szczekają, gdy pojawi się intruz. 

 

 

 

Źródło:02/pixabay

 

Komentarze