Przez 30 lat pracował jako CHIRURG! Przez ten czas dopuszczał się napaści na…

chirurg

Cały świat poznał przerażające zachowanie lekarza specjalisty. Przez 30 lat chirurg wzbudzał zaufanie i leczył swoich pacjentów.

Chirurga chcą pozwać 184 ofiary. W chwili domniemanych przestępstw 181 spośród nich było niepełnoletnich. W domu emerytowanego chirurga znaleziono dowody, które potwierdzają, że przez ten czas dopuszczał się napaści seksualnych na dzieciach.

 

Śledczy oficjalnie ogłosili w poniedziałek, że lekarz na przestrzeni 30 lat mógł wykorzystać łącznie 250 dzieci.

Mężczyzna pracował jako lekarz na zachodzie Francji. Chirurg przebywa obecnie w areszcie. Trafił tam w maju 2017 roku. Oskarżono go wówczas o wykorzystanie seksualne czwórki dzieci pomiędzy 1989, a 2017 rokiem.

 

Podczas gdy podejrzany przebywał w więzieniu, prowadzono cały czas dochodzenie i zbierano dowody. Prokuratura poinformowała, że w tej sprawie zostało przesłuchanych 209 osób, niektóre ofiary dokładnie opisały, co robił z nimi lekarz.

 

„Lekarz zapisywał imiona dzieci w notesie. Opisywał też czynności seksualne i swoje fantazje. W domu chirurga znaleziono pornografię dziecięcą, lalki i peruki” – podało „Deutsche Welle”.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Podczas zabawy znalazły AMUNICJĘ z II wojny światowej. Dzieci bawiły się nad…

 

 

 

Skandal wstrząsnął całą Francją. Wśród dzieci, które miał wykorzystać lekarz, znajdować się miała także m.in. 6-letnia córka jego sąsiada. 66-letni mężczyzna został nazwany „najgorszym pedofilem w historii Francji”. Chirurg zaprzeczył gwałtom, jednak przyznał się do „dewiacyjnych zachowań” wobec małych dzieci.

 

 

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze