GIGANTYCZNA niespodzianka dla żony polskiego miliardera!

Modelka Melody Gudzowaty od 5 lat jest żoną miliardera Tomasza Gudzowatego. Właśnie świętowała swoje 30 urodziny. Starszy o 18 lat mąż przygotował dla niej gigantyczną niespodziankę!

 

Tomasz Gudzowaty, znany polski fotograf i miliarder, ożenił się z Melody pięć lat temu. Kobieta jest byłą Miss Dominikany i czynną zawodowo modelką. Para wzięła ślub we wspaniałych wnętrzach kopalni soli w Wieliczce, a wydarzenie było głośno komentowane w mediach.

 

Para ma dwie córeczki, których życie często dokumentuje dumny tata. Przepiękne zdjęcia modelki z córkami można oglądać na jej profilu społecznościowym. Innymi szczegółami życia prywatnego niechętnie się dzielą ze światem. Jak przystało na miliardera, Gudzowaty chroni swoją rodzinę i swoją prywatność.

 

Ostatnio Melody obchodziła swoje 30 urodziny. Na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciami z niespodzianki, jaką sprawił jej mąż. Gigantyczny tort utworzony z balonów z napisem „Happy Birthday” i wielką „30-stką” na szczycie stanął w salonie pary. Modelka na zdjęciu pozuje obok budowli, z ogromnym bukietem różowych róż.

 

Wydaje się, że to nie był koniec niespodzianek, bo na kolejnym zdjęciu Melody Gudzowaty trzyma w ręku inne balonowe dekoracje, a obok stoi spory, balonowy prezent. Podobno był też prawdziwy tort z dekoracjami w formie torebki i butów od Coco Chanel.

 

Pięknej modelce życzymy wszystkiego najlepszego!

 

Źródło: internet, Instagram

Foto: Instagram

Komentarze