Gwiazda “Świata Według Kiepskich” poważnie chora! Czy Paździoch odejdzie z serialu?

Jedna z gwiazd serialu “Świat według Kiepskich” znacznie podupadł na zdrowie. Czy w związku z tym, jego rola w telewizyjnym hicie jest zagrożona? 

Serialowy Marian Paździoch zdobył sympatię widzów od lat kreując wizerunek niesamowicie kreatywnego “biznesmena”. Dzisiaj jednak nie przypomina siebie sprzed jeszcze kilku lat. Co chwilę w mediach pojawiają się informacje o pogarszającym się stanie zdrowia aktora. Co jednak Ryszard Kotys (bo tak naprawdę nazywa się aktor) mówi o całej sytuacji?

Czytaj także: Piątek i Milik w Anglii? Angielska legenda przygotowała ofertę

Wróćmy jednak najpierw do początków całej historii. 87-letni dziś mężczyzna przeszedł w 2018 roku ciężkie zapalenie płuc. Od tego czasu stan jego zdrowia nie ustabilizował się na poprzednim poziomie. Oprócz wspomnianej choroby, Ryszard Kotys cierpi na wiele innych dolegliwości, które bez przerwy dają o sobie znać. W niedawno udzielonym tygodnikowi “Rewia” wywiadzie, serialowy Marian Paździoch przyznał, że jego stan jest poważny.

Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład, wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony – wyznał aktor na łamach tygodnika. Według doniesień Super Expressu, żona Ryszarda Kotysa zmuszona była zatrudnić opiekunkę, która pomaga aktorowi w prostych codziennych czynnościach. 

Czytaj także: Edyta Górniak w coraz gorszym stanie! Co się z nią dzieje?

Ryszrad Kotys odejdzie z serialu z powodu złego stanu zdrowia?

W związku z takim rozwojem sytuacji, fani serialu “Świat Według Kiepskich” obawiają się, że aktor nie będzie w stanie już niedługo grać w tym kultowym serialu. Tego rodzaju plotki pojawiły się po tym, jak do obsady serialu dołączył Sławomir Szczęśniak, który ma wystąpić w roli syna Mariana Paździocha, Janusza. Wielbiciele serialu od razu dopatrzyli się w tym zabiegu drugiego dna. Zdaniem fanów młodszy aktor dołączył do aktorskiej ekipy tylko po to, żeby zastąpić później swojego serialowego ojca. Całe zamieszanie wyjaśniła jednak w swoim oświadczeniu stacja Polsat, na której antenie od lat możemy oglądać zabawne perypetie Kiepskich (pisownia oryginalna): 

W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami na temat Pana Ryszarda Kotysa pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem „Świat według Kiepskich”. Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szcześciak, który w serialu gra Janusza Paździocha – syna Mariana Paździocha, dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę, a nie zastąpić Pana Ryszarda Kotysa.

Komentarze