HORROR podczas NAUKI JAZDY „Elką”. Instruktor zginął na miejscu

wypadek

Makabryczny wypadek nauki jazdy zakończył się śmiertelnie dla instruktora nauki jazdy.

Tragiczny wypadek miał miejsce w piątek około godziny 13 na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czerniak w powiecie mogileńskim w województwie kujawsko- pomorskim.

„Czołowo zderzyły się dwa pojazdy: samochód ciężarowy z jadącym z naprzeciwka pojazdem nauki jazdy”-poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie- Tomasz Bartecki.

 

Według wstępnych ustaleń wynika, że poruszający się w stronę Strzelna samochód ciężarowy marki Volvo nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącego przed nim scanii. W momencie uniknięcia zderzenia, zjechał na przeciwległy pas ruchu, na którym zderzył się on czołowo z „elką”.

 

Podczas nauki jazdy w aucie znajdował się 52-letni instruktor oraz 44-letnia kursanta. Nauczyciel jazdy zginął na miejscu, a kobieta trafiła w ciężkim stanie do szpitala.

 

ZOBACZ TEŻ:Nowy banknot 19 zł trafia do obiegu! Będzie dostępny za kilka dni

 

Funkcjonariusze podkreślili, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. Dokładne okoliczności i przyczyny śmierci wciąż są badane.

W miejscu zdarzenia nadal jednak mogą występować utrudnienia w ruchu, ponieważ droga była przez kilka godzin całkowicie zablokowana.

 

 

Komentarze