„Imigranci torturowali i SPALILI Polaka”

Brytyjska policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy porwali Polaka. Mężczyzna zmarł w wyniku tortur i podpalenia.

Polak zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Śledczy opublikowali już wizerunek dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie zbrodni, a także fotografię samochodu, którym się poruszali.

Jak donoszą brytyjscy informatorzy przynajmniej jeden z zabójców Tomasza S. jest imigrantem przybyłym do Wielkiej Brytanii dwa lata temu. Jednak strona brytyjska nie potwierdziła jeszcze tych informacji. Do uprowadzenia Polaka doszło 27 marca br. – Dwaj mężczyźni wtargnęli do jego domu w Birmingham i następnie…

Zabrali go stamtąd białym Peugeotem Boxerem odjeżdżając w nieznanym kierunku.Tego samego dnia około godz. 22.45 Tomasz S. dobijał się do drzwi domu w Bickerstaffe (hrabstwo Lancashire). Na ciele Polaka było widać ślady torturowania, a także poparzenia. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Niestety zmarł 21 czerwca w Liverpoolu.

Brytyjska policja zwraca się z prośbą do Polaków mieszkających na Wyspach by wnikliwie przejrzeli fotografie poszukiwanych i w razie wiedzy na ich temat natychmiast zgłosili się na policję. Gwarantowana jest pełna anonimowość.

Komentarze