Intymne ZDJĘCIE Lewandowskiej! „ Nie WYPADA”

Ania Lewandowska – najsłynniejsza polska trenerka fitness i żona kapitana reprezentacji polski Roberta Lewandowskiego opublikowała zdjęcie. W sieci zawrzało.

Anna Lewandowska – wielokrotna medalistka mistrzostw świata w Karate, zdobywczyni m.in. mistrzostwa Europy, a także prężnie działająca businesswoman nie pozostająca w cieniu znanego męża znów szokuje fanów i media. Wszystko przez zdjęcie. 

Lewa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje zdjęcia, obok których nie da się przejść obojętnie. Te często są tematem portali plotkarskich, nie inaczej jest tym razem. Anna Lewandowska postanawiała podzielić się z fankami bardzo intymną fotografią. Trenerka fitness zdecydowała się pokazać…

swój celulit. Lewandowska, która znana jest z nieskazitelnego ciała zaszokowała swoje fanki. Jak widać na zdjęciu, trenerka także zmaga się – jak wiele kobiet z celultem. Co ważne – w ogóle się z tym nie kryje.

Cellulit. Każdy go zna i to od najgorszej strony. Boryka się z nim niemal 90% kobiet… Sama coś o tym wiem.

Tak się składa, że od pewnego czasu osobiście zmagam się z cellulitem, który jak wiecie lubi płatać figle. Raz jest mniej widoczny raz bardziej.
Na chwilę obecną uznałam, że tylko odpowiednio dobrana dieta i ćwiczenia sprawdzają się w walce z „pomarańczową skórką”. – pisze Lewandowska. Później Ania opublikowała kolejny intrygujący wpis :

„Wygląda na to, że nam kobietom ciągle czegoś nie wypada…

Z wiekiem oraz nabywanymi doświadczeniami zrozumiałam, co nam tak naprawdę wypada. Przede wszystkim, wypada nam robić to, w czym czujemy się dobrze, swobodnie, w czym jesteśmy dobre i co przynosi nam radość. I absolutnie nie powinnyśmy się z tego nikomu tłumaczyć. Dlatego, żyję w zgodzie ze sobą, robię to, co podpowiada mi serce (fakt, często za to obrywam, ale to już inna sprawa). Mówię NIE, jeśli z czymś się nie zgadzam”

Komentarze