Jakimowicz obraził się na hejterów! Odwołał występ w znanym programie…

Jarosław Jakimowicz, znany były prezenter TVP, miał wystąpić w programie Moniki Jaruzelskiej, ale zrezygnował z udziału po kilku nieprzychylnych komentarzach. Chociaż nie brakowało także przychylnych opinii, to te negatywne wywołały u niego taką reakcję, że zdecydował się odwołać swoje wystąpienie.

Monika Jaruzelska, prowadząca program, zaprosiła Jakimowicza na swoją trasę „Spacerek z Moniką”. Chciała lepiej poznać go i dowiedzieć się, jaki jest. Jednak już wcześniej pojawiły się kontrowersje związane z jej wyborami gości. W przeszłości jej program gościł takie kontrowersyjne postaci jak Jerzy Urban, Rafał Ziemkiewicz czy Jacek Wilk.

W przypadku Jakimowicza wydawało się, że jego wystąpienie wywoła szczególne emocje. Jedna z internautek wyraziła swoje obawy, że wywiad z nim jest zbędny. Zdanie na jego temat jest już wyrobione na podstawie jego wcześniejszych działań. Mimo to wiele osób było zaciekawionych tą rozmową i wyraziło wsparcie dla Moniki Jaruzelskiej.

Niestety, pozytywne komentarze nie wystarczyły, aby zatrzymać Jakimowicza. Zdecydował się on zrezygnować z występu, argumentując swoją decyzję tym, że czuje się obrażony przez pewne negatywne komentarze pod postem informującym o jego udziale w programie.

W swoim oświadczeniu Jakimowicz stwierdził, że nie jest gotów tolerować chamstwa i braku kultury, które kierowane jest w jego stronę. Uważa, że jako gościa programu prowadząca powinna go chronić. Jego decyzja o rezygnacji była jednoznaczna – nie chciał brać udziału w wywiadzie, jeśli miałby być obiektem nieodpowiednich komentarzy i zachowań.

Jak widać, kontrowersje związane z wyborami gości w programie Moniki Jaruzelskiej doprowadziły do tego, że nawet zaproszeni goście rezygnują z udziału w programie, jeśli odczuwają obrażenia czy nieodpowiednie zachowanie ze strony internautów. To pokazuje, że kwestia kultury w sieci oraz odpowiedniego traktowania gości w mediach społecznościowych i programach telewizyjnych jest nadal istotna i wymaga uwagi.

Zobacz także: Nowy kandydat na liście wyborczej PiS! Dawniej atakował aktywistki…

Komentarze