Jennifer Lopez pokazała się w szlafroku! Wszyscy TO zauważyli!

lopez

Jennifer Lopez mimo upływu 50 lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet w światowym show biznesie. Latynoska piękność ma mnóstwo fanów, a wyglądu mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Piosenkarka udowadnia, że starość wcale nie musi być smutna i można żyć tak, jak ma się na to ochotę. Nie dziwi więc fakt, że wielu zastanawia się w czym tkwi sekret, iż Amerykanka z roku na rok wygląda coraz lepiej i młodziej.

Piosenkarka w ogóle się nie oszczędza, jest w ciągłym ruchu i pracuje nad różnymi, nowymi projektami. Gwiazda niejednokrotnie przyznała, że lubi to co robi i czuje się dzięki temu spełnionym człowiekiem. Jennifer Lopez to przykład  amerykańskiej celebrytki, która mimo upływu lat zachowuje zdrowy i młody wygląd. Pomimo tego, że nigdy nie korzystała z zabiegów medycyny estetycznej, jak robi to jej wiele koleżanek z branży. J.Lo pracuje obecnie na planie filmowym, gdzie fotografowie przyłapali ją w szlafroku i kapciach.

 

 

 

Trzeba przyznać, że nawet w takim stroju piosenkarka prezentuje się olśniewająco. Jennifer Lopez wygląda tak, jakby na plan komedii romantycznej „Marry Me”, w której zagra przyjechała wprost ze swojego łóżka! Piosenkarka we wspomnianym filmie wystąpi w roli głównej. Fotografia została wykonana, kiedy J.Lo miała chwile przerwy między kręceniem kolejnych scen. Gwiazda miała na sobie ocieplane kapcie marki Ugg i biały szlafrok.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Na JAW wyszedł sekret Jennifer Lopez! To dlatego TAK wygląda!

 

źródła: kozaczek.pl, foto instagram.com

 

 

 

 

 

Komentarze