Na JAW wyszedł sekret Jennifer Lopez! To dlatego TAK wygląda!

JENNIFER LOPEZ jest świetnym przykładem na to, że można wyglądać BOSKO mając 50 LAT! ZNAMY SEKRET JEJ ZGRABNEJ SYLWETKI!

Jennifer Lopez jako jedna z nielicznych gwiazd w tym wieku, może pochwalić się nieskazitelną sylwetką. Pomimo wieku, figura piosenkarki dalej zachwyca jej fanów. W jaki sposób dba o swoją sylwetkę?

Jennifer Lopez wciąż zachwyca idealnym wyglądem. W jaki sposób gwiazda dba o swoją linię? Czy jej boskie kształty to zasługa specjalnej diety, a może najzwyczajniej w świecie dobre geny?

Osobista trenerka piosenkarki zdradza, że Lopez ćwiczy 4, 5 razy w tygodniu. Pierwsze treningi mają rozgrzać mięśnie. Następnie dodają obciążenia do 2,3 kg. Jennifer sama przyznaje, że bardzo ważne jest to, by nie opuszczać kolejnych zajęć. Gwiazda zapewnia, że tylko regularny trening przyniesie oczekiwane efekty. Intensywne ćwiczenia pomagają w osiągnięciu wymarzonej sylwetki oraz potrafią wprawić w dobry nastrój! Nic tak nie uwalnia endorfin jak pozytywne zmęczenie treningiem. 
 
Oprócz ćwiczeń bardzo ważna jest zbilansowana dieta oraz unikanie używek. Jennifer wykluczyła ze swojego planu żywienia kawę i alkohol. Rygorystycznie kontroluje ilość spożytego cukru i soli. W wywiadzie dla magazynu „People” Jenn podkreśliła, jak ważną funkcję w jej życiu pełni spożywanie zbilansowanego białka oraz organicznych, nieprzetworzonych produktów. Podkreślała również, że należy pamiętać o odpowiedniej ilości wody, zwłaszcza między treningami. 

Jak twierdzi sama Jennifer, świetną metodą na głód jest powąchanie przed posiłkiem olejku z grejpfruta… Dzięki niemu uczucie głodu zmniejszy się, co spowoduje, że zjemy mniej.

Komentarze