Joe Jonas bierze rozwód! Kłopoty w małżeństwie trwały już od dawna…

Sophie Turner i Joe Jonas, którzy przez wiele lat uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par show biznesu, zdają się znajdować się na rozdrożu swojego związku. Najnowsze doniesienia tabloidów wskazują na możliwość rozstania tej pary, co jest szokiem dla ich licznych fanów.

Historia miłości Sophie Turner i Joe Jonasa sięga końca 2016 roku, kiedy to para rozpoczęła swój związek. Kilka miesięcy później Joe oświadczył się aktorce znanej z roli w serialu „Gra o Tron”. Niecałe dwa lata po zaręczynach para zawarła małżeństwo w nietypowy sposób w Las Vegas. Szybko potem stali się dumnymi rodzicami, mając trzyletnią córkę, a rok temu powitali na świecie drugą, jednak do dziś nie ujawnili jej imienia.

Wiadomości o potencjalnym rozstaniu Sophie Turner i Joe Jonasa okazują się być dużym zaskoczeniem, ponieważ przez lata uchodzili za wzorową parę show biznesu. Jednak ostatnie doniesienia tabloidu TMZ sugerują, że ich małżeństwo może być zagrożone.

Informatorzy TMZ podają, że Joe Jonas miał ostatnio spotkanie z dwoma kalifornijskimi prawnikami specjalizującymi się w rozwodach. Źródła donoszą, że muzyk przygotowuje się do złożenia oficjalnych dokumentów rozwodowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez S O P H I E T U R N E R (@sophiet)

Niepokojącym jest również fakt, że przez ostatnie trzy miesiące Joe miał zajmować się dziećmi niemal całodobowo, nawet podczas trasy koncertowej z braćmi, Nickiem i Kevinem Jonasami. To sugeruje, że para mogła być już w separacji od pewnego czasu.

Problemy w małżeństwie Sophie i Joe trwają już od około pół roku. Z tego powodu Joe widziany był ostatnio bez obrączki na palcu. Ponadto, od pewnego czasu nie widziano ich razem publicznie, a trzy miesiące temu sprzedali swoją rezydencję w Miami.

Dla fanów tej pary to z pewnością szokujące wieści, ponieważ Sophie Turner i Joe Jonas byli jednym z tych związków, które wydawały się niezachwiane i pełne miłości. Jednak życie show biznesu bywa nieprzewidywalne, a przyszłość tej relacji pozostaje teraz w sferze spekulacji.

Zobacz także: Nowy program PiS! Tym razem dobiorą się do osiedli…

Komentarze