Julia Wieniawa pokazała MAMĘ w bikini!

Julia Wieniawa pokazała mamę w bikini!

Julia Wieniawa po wielu miesiącach ciężkiej pracy wyjechała na zasłużone wakacje. W ostatnim czasie wiele godzin spędziła na planach różnych seriali i filmów, dlatego teraz nareszcie może odetchnąć z ulgą. Wiadome jest to, że Julia Wieniawa niedawno rozstała się ze swoim chłopakiem, Baronem. Aktualnie stara się korzystać z życia singielki.

Julce na Sycylii towarzyszą stylista gwiazd, Bartek Indyka oraz jej mama, która jest jej menedżerką. Na Instagramie gwiazdy co chwile pojawią się nowe relacje z ich wyjazdu. Na jednym z nagrań Wieniawa pokazała swoją mamę pozującą w bikini. Teraz już wiemy, po kim aktorka odziedziczyła figurę.

Marta Wieniawa na co dzień dba o interesy młodej aktorki. Często możecie ją zauważyć na oficjalnych imprezach, podczas których towarzyszy córce. Marta wspierała ją również w Sopocie, w trakcie festiwalu, który współprowadziła Julka. Celebrytka przyznaje, że ma z mama świetny kontakt. Wiec nikogo nie powinno dziwić, że teraz, gdy Julka jest singielką, spędza swój urlop z najlepszą przyjaciółką – mamą . Z Instagrama gwiazdy wynika, że panie wypoczywają na Sycylii. Wszyscy wiem, że Julka lubi pozować, a piękna, sycylijska sceneria sprzyja robieniu zdjęć. Aktorka niedawno pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie gorącą sesją zdjęciową, podczas której pozowała w bikini.

Teraz role się odwróciły i to Julka pochwaliła się… swoją mamą! Na jej Instasrory pojawiło się nagranie, na którym widać Martę Wieniawę w kolorowym, skąpym stroju kąpielowym. Warto zauważyć, że kobieta prezentuje się w nim wyśmienicie. Teraz już wiadomo, po kim Julia odziedziczyła urodę.

Komentarze