Kaczyński regularnie spotyka się z TĄ kobietą! „Długo ukrywana prawda WYSZŁA na jaw”

Siedziba PiS na Nowogrodzkiej nie jest jedynym miejscem zapadania kluczowych dla Polski decyzji! Te zapadają także w zupełnie innym miejscu.

W środę wieczorem Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki i Piotr Gliński mieli spotkać się na ulicy Wilczej – poiformował Fakt. Rozmowy rzekomo trwały aż pięć godzin. Wszystko miało dziać się w mieszkaniu kobiety, z którą regularnie widuje się prezes PiS.

Spotkania w domu Anny Bieleckiej, to podobno tradycja. Przyjaciółka prezesa Prawa i Sprawiedliwości regularnie gości u siebie Kaczyńskiego od czasu katastrofy smoleńskiej.

– Anna bardzo to przeżyła. Nie chciała, żeby Jarosław Kaczyński był sam, proponowała rozmowy o Polsce – powiedział związany z PiS rozmówca „Gazety Wyborczej”.

Z biegiem czasu wraz z Kaczyńskim do Bieleckiej zaczęli przychodzić inni politycy. Zdaniem źródeł w mieszkaniu przyjaciółki prezesa dochodzi do kluczowych spotkań. Na Wilczej zapadają najważniejsze decyzje. W mieszkaniu Bieleckiej mieli gościć Piotr Gliński, Zdzisław Krasnodębski, Ryszard Legutko a ponadto Krzysztof Szczerski, Andrzej Zybertowicz oraz były minister Maciej Łopiński, a nawet kompozytor Michał Lorenc.

Kim jest Anna Bielecka?

Anna Bielecka to architekt. Była pierwszą żoną Czesława Bieleckiego, także architekta oraz polityka – był on posłem z ramienia AWS, a później kandydatem PiS na urząd prezydenta Warszawy (2010 roku). Aktualnie Bielecka jest w związku małżeńskim z innym architektem – Piotrem Walkowiakiem.

– Ania, przepraszam, pani Anna, ma w sobie naturalną umiejętność jednania ludzi – mówi źródło w PiS Gazecie Wyborczej.

– Od lat gromadzi wokół środowisko kultury i sztuki, prawdziwą inteligencję warszawską. Ludzi starszego pokolenia, którzy po 1989 r. nie znaleźli dla siebie miejsca w liberalno-lewicowej debacie – dodaje.

Anna Bielecka jest osobą zarządzającą kongresem Polska Wielki Projekt.Na stronie internetowej przedsięwzięcia możemy przeczytać, że projekt to „debaty nad strategicznymi wyzwaniami rozwojowymi stojącymi przed Polską w najbliższych dekadach”.

Komentarze