Kara za edukację seksualną jak za pedofilię?!

edukację

Rządzący obóz poparł szokujący obywatelski projekt ustawy, która w praktyce zrównuje edukację seksualną z pedofilią. Złożyła go konserwatywna fundacja Pro – Prawo do Życia.

Oficjalnie chodzi o „publiczne propagowanie lub pochwalanie podejmowania przez małoletniego obcowania płciowego”, za co – wedle projektu ustawy – mogłoby grozić do dwóch lat więzienia. Jeśli odbywałoby się to „za pomocą środków masowego komunikowania” – już trzy lata. Podobnie jak w przypadku osoby zajmującej się edukacją czy leczeniem młodych (one odpowiedzą już nie tylko za propagowanie „obcowania płciowego”, ale również „innej czynności seksualnej”).

 

ZOBACZ:TO wydarzy się w pogodzie w przyszłym tygodniu! „Nikt tego nie przewidział”

 

Fundacja Pro – Prawo do Życia już wcześniej przestrzegała: „Odpowiedzialne za »edukację« seksualną środowiska wchodzą do kolejnych placówek oświatowych w Polsce, rozbudzając dzieci seksualnie oraz promując wśród uczniów homoseksualizm, masturbację i inne czynności seksualne”. Dziś w całym kraju odbywa się wiele protestów w których rodzice głośno wykrzykują na ulicach co o tym wszystkim myślą. Póki co, nie ma konkretnych działań ze strony państwa, lecz trzeba się niebawem spodziewać wielkiej manifestacji pod Sejmem.

A Wy co myślicie o nauce edukacji seksualnej w polskich szkołach? W tym momencie Polska tak bardzo się podzieliła w tym temacie, że nie wiadomo co będzie dalej. Jakie jest Wasze zdanie? TAK CZY NIE dla edukacji seksualnej w szkołach?

źródło: rmfmaxxx fot. pixabay.com

Komentarze