Karol III spotkał się z księciem Harrym! Jak syn króla zareagował na wieść o chorobie ojca?

Król Karol III został „przyłapany” przez fotoreporterów, gdy opuszczał Clarence House po spotkaniu z księciem Harrym. To pierwsze uchwycenie monarchii od momentu ogłoszenia, że zmaga się z rakiem.

W dniu 6 lutego król Karol III udał się do Clarence House, aby spotkać się z księciem Harrym, który poprosił ojca o rozmowę po ogłoszeniu diagnozy nowotworowej. Fotoreporterzy uchwycili chwilę, gdy władca wraz z królową Camillą opuszczał rezydencję, jadąc samochodem. Monarcha, machając przez szybę do zgromadzonych osób, wydawał się być w dobrym nastroju.

Zdjęcia wykonane przez brytyjskich fotoreporterów ukazują uśmiechniętego króla, co daje nadzieję poddanym na to, że monarcha czuje się dobrze. Informacje płynące z kręgów bliskich wskazują, że choroba została wykryta we wczesnym stadium, co pozwala na szybkie podjęcie leczenia. To może przynieść ulgę społeczeństwu, które w pełni zaufało lekarzom zajmującym się przypadkiem króla.

Według relacji „Daily Mail”, król Karol III obecnie przygotowuje się do powrotu do Sandringham House, gdzie ostatnio przebywał na co dzień. Planuje dotrzeć tam w towarzystwie żony korzystając z helikoptera.

6 lutego król został widziany razem z królową Camillą, gdy wracał ze spotkania z księciem Harrym. Mąż Meghan Markle podróżował do Wielkiej Brytanii po długiej 11-godzinnej podróży British Airways z Kalifornii. W tym czasie jego żona pozostała z dziećmi w ich rezydencji w Montecito.

Spotkanie miało miejsce w Clarence House. Według doniesień „Daily Mail”, król Karol III w najbliższym czasie ma udać się do Sandringham House.

king charles iii waving inside a car with queen camilla
Źródło: pagesix.com

Źródło: media

Nowy sondaż od United Surveys! Polacy nie popierają pomysłu na wcześniejsze wybory?

Komentarze