Karolak wszedł do domu Wielkiego Brata! Od razu na wizji zaczął…

Karolak

Podczas niedzielnej Areny w Domu Wielkiego Brata pojawił się Tomasz Karolak! Jest to kolejny specjalny gość po Magdzie Gessler.

Tomasz Paweł Karolak to polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, reżyser teatralny, piosenkarz, a także wokalista zespołu „Pączki w Tłuszczu”. Ponadto znany jest także z kultowgo serialu Rodzinka.pl emitowanego na na kanale TVP2.

 

Przypominamy, że Tomasz Karolak wrócił niedawno do roli Darka w serialu „39 i pół tygodnia”, kontynuacji kultowego „39 i pół”.

 

W Big Brother aktor uatrakcyjnił swoim występem wraz zespołem Pączki w Tłuszczu niedzielną Arenę utworem „Anarchia”. Ponadto Tomasz Karolak zapowiedział, że ma dla uczestników specjalne zadanie.

 

W tym tygodniu z telewizyjnego show zostali nominowani Kamil Lemieszewski i Gosia Szmal. Dotychczas Dom Wielkiego Brata opuścili już Przemysław Karda, Karolina Sztafa oraz Aleksandra Balawender – w wyniku naruszenia regulaminu.

 

Uczestnicy stali się artystami w Cyrku Wielkiego Brata, gdzie podczas zadania nie zabrakło emocji oraz wyznań. Mateusz zdradził, że był uzależniony od narkotyków, a Kamil i Dawid weszli w spór. Mężczyźni mieli ostrą wymianę zdań na temat osób niepełnosprawnych. W zaciętej dyskusji Dawid Łojewski zasugerował Kamilowi, że ten nie posiada tzw. inteligencji społecznej.

 

ZOBACZ TEŻ:Upadłość Neckermanna – NOWE sensacyjne informacje!

 

W tym tygodniu najwięcej głosów od uczestników zebrali: Kamil Lemieszewski oraz Łukasz Stawicki. Natomiast immunitetem została objęta Sarah Poznachowski.

 

 

Źródło:dziendobrytvn

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze