Kazali ROZEBRAĆ się 13-latkowi! To co zrobili jest CHORE!

Waśnie między kibicami piłkarskimi trwają od początku historii pilki nożnej. Czasami jednak sprawy zachodzą znacznie za daleko. Tak było w przypadku rodziny kibiców Warty Poznań, których spotkali legioniści z Warszawy.

 

Całe zajście miało miejsce na drodze do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie swoje mecze rozgrywa Warta Poznań. Na wysokości Strykowa popsuło się auto, którym podróżowali kibice 71-latek, jego 48-letni syn i 13-letni wnuk.

 

Kibice Warty Poznań jechali drogą ekspresową, zatrzymali się w okolicy Strykowa, gdzie ich peugeot odmówił posłuszeństwa. Chwilę później volkswagen na warszawskich numerach rejestracyjnych zaparkował tuż przed nimi. Z auta wysiadło trzech mężczyzn – relacjonuje oficer prasowy KPP w Grodzisku Wielkopolskim, kom. Kamil Sikorski.

 

Ów mężczyźni nie mieli zamiaru pomagać poszkodowanym, pobili dorosłych a nastolatkowi zdarli koszulkę z pleców. Na widok nadjeżdżającego radiowozu uciekli. Zostali zatrzymani kilka kilometrów dalej i doprowadzeni na komisariat. Całej trójce grozi do 12 lat więzienia.

 

 

Źródło: grodzisk.naszemiasto.pl

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze