Kibice krzyczeli do niej, by pokazała piersi. Reakcja dziennikarki zaskoczyła wszystkich!

dziennikarki

Praca dziennikarki sportowej to ciężki kawałek chleba o czym na każdym kroku przekonuje się piękna, Diletta Leotta. Włoszka należy do jednych z najseksowniejszych korespondentek sportowych na całym świecie. 28-latka wie, że jej uroda przyciąga wzrok piłkarskich fanów o czym po raz kolejny się przekonała.

Tym razem zachowanie kibiców nie przypadło jednak Włoszce do gustu. Nieprzyjemna sytuacja miała miejsce na stadionie Napoli, które grało z Brescią. Tuż po zakończonym meczu dziennikarka schodziła do tunelu, by udać się na konferencję prasową z udziałem trenerów i piłkarzy obu drużyn. Wtedy kibice zaczęli krzyczeć do dziennikarki, by zdjęła bluzkę i pokazała im piersi. Diletta Leotta szybko dała do zrozumienia piłkarskim fanom co o tym myśli. 

28-latka najpierw z uśmiechem na ustach pogroziła fanom palcem, a później pokazała im gest kciuka do dołu dając do zrozumienia, że ich zachowanie było niesmaczne i nie na miejscu. Zachowanie prezenterki spotkało się ze ogromnym uznaniem internautów, którzy mocno ją wsparli i pogratulowali odwagi. Nie każdy byłby w stanie pokazać w takiej sytuacji klasę, tak jak zrobiła to Włoszka. Należą się jej wielkie brawa.

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com, 

 

Komentarze