Kochali się. 46-latka prawie UMARŁA.

Kochała się z mężem – prawie umarła!

46-latka kochała się ze swoim mężem. Przypłaciła to niemal śmiercią. Kobieta zadzwoniła na pogotowie. Ratownicy natychmiast przetransportowali ją do szpitala! Lekarze stwierdzili, że kobieta doznała silnej reakcji alergicznej. Wszystko przez stosunek z mężem. Mężczyzna zażywa bowiem regularnie leki, które uczulają kobietę.

Po stosunku z mężem, kobieta zgłosiła się na pogotowie. Uskarżała się na silne bóle głowy, zawroty oraz biegunkę. Ponadto swędziały ją stopy oraz ręce. Ponadto kobieta nadmiernie się pociła. Niskie ciśnienie krwi wskazywało na sepsę. Lekarze podali kobiecie kroplówkę oraz antybiotyk. Jednak kolejne badania wykazały wstrząs anafilaktyczny. Mąż kobiety leczył swoją infekcję bakteryjną lekiem zawierającym penicyliną. Okazało się, że kobieta jest uczulona. Lek znajdował się w płynie ustrojowym męża.

Całe szczęście stan kobiety udało się ustabilizować. Po wypisaniu jej ze szpitala, kobieta otrzymała instrukcje by przez co najmniej tydzień od zakończenia przyjmowania antybiotyków, nie kochała się z mężem.

-Byłem przerażony. Żona nagle zaczęła czuć się coraz gorzej. Nie widzieliśmy co się z nią dzieje. Jej stan zaczął się pogarszać już chwilę po naszym stosunku. Nie miałem pojęcia, że to może być moja wina. Naprawdę się bałem. Całe szczęście udało się ją uratować. Nie wybaczyłbym sobie, gdyby było inaczej. Sytuacja tragiczna a zarazem lekko zabawna. Nie myślałem, że przez stosunek można dostać alergii. – mówi mąż kobiety.

fot. Instagram dawidowiczaleks

Komentarze