Komornik gwałciciel! „To bydle zmuszało mnie do seksu!”

seks

Od lat zawód komornika nie cieszy się zaufaniem wśród społeczeństwa. Wykonująca ten zawód osoba musi liczyć się z negatywnymi konsekwencjami swojej pracy. Często dochodzi do wyzwisk oraz rękoczynów. W przypadku holenderskiego komornika Hansa K. nie tylko rzeczy materialne były obiektem zainteresowania w trakcie wykonywania czynności egzekucyjnych.

 

Przytłaczają liczby w tej sprawie, ofiarami perfidnego komornika padło ponad 20 kobiet. Netherland News Live dokładnie opisuje przebieg działań komornika. 69-letni Hans K. zjawiał się u dłużniczek z wezwaniem do zapłaty i chciał wiedzieć na ile są one „otwarte” i „gotowe do współpracy”. Za każdym razem dodawał, że jego znajomy jest gotów pomóc spłacić długi w zamian za seks. Dopiero później okazywało się, że kolega to sam Hans K. Panie które nie chciały się zgodzić, zostawały przez komornika zmuszane siłą do uległości. W latach 2002-2016 oskarżony Hans K. działał na terenie południowej Holandii. Ofirami komornika-gwałciciela oficjalnie padło ponad 20 kobiet.

„Nie miałam wyboru. Ten zboczeniec zagroził, że albo się z nim prześpię, albo przyprowadzi policję i ślusarza. Twierdził, że chce mi pomóc, ale ja czułam, że to szantaż i wymuszenie” – opowiedziała pokrzywdzona kobieta

Sąd w Roermond wymierzył Hansowi K. karę pięciu lat pozbawienia wolności. To i tak mniej niż rządała prokuratura, która wnioskowała o 6 lat pozbawienia wolności.

Komentarze