Koncert ZENKA MARTYNIUKA skończył się dla NIEGO TRAGICZNIE! Nie żyje znana osoba…

Zenek Martyniuk na swoje koncerty przyciąga ogrom fanów. Jednak nikt się nie spodziewał, jaka tragedia może się tam wydarzyć. Zginął polityk PiS-u. Miał 52 lata.

Zenek Martyniuk jest gwiazdą wielkiego formatu, dlatego na jego koncerty przybywają tłumy wielbicieli. Artysta przyciąga ich talentem i nietypową barwą głosu. W ubiegły piątek polityk PiS-u, Tomasz Jędrzejczak wraz z żoną wybrali się na koncert gwiazdora disco polo. Niestety finał zabawy okazał się dla mężczyzny tragiczny.

TRAGICZNA ŚMIERĆ PO KONCERCIE MARTYNIUKA. NIE ŻYJE POLITYK PIS-U. SPRAWĘ BADA PROKURATURA.

Nie żyje Tomasz Jędrzejczak, radny Prawa i Sprawiedliwości z powiatu zgierskiego. W piątek bawił się wraz z żoną na koncercie Martyniuka, a w sobotę jego ciało zostało wyłowione z Wisły. Zwłoki znalazł przypadkowy kajakarz, który przepływał w okolicy Portu Czerniakowskiego i od razu zawiadomił służby. Identyfikacja wykazała, że jest to Tomasz Jędrzejczak, radny PiS w powiecie zgierskim. Sprawę bada stołeczna prokuratura. Jak wynika ze wstępnych ustaleń do śmierci polityka nie przyczyniły się osoby trzecie.

Przypominamy, że w sobotę wieczorem policja w Warszawie otrzymała zgłoszenie w sprawie zaginięcia 52-letniego Tomasza Jędrzejczaka.

Jego żona zeznała wówczas, że w piątkowy wieczór udali się na koncert na warszawski Torwar. W drodze powrotnej jej mąż poszedł za potrzebą na drugą stronę ulicy, w kierunku Portu Czerniakowskiego. Kobieta wróciła sama pociągiem do domu w Głownie. Niestety nie doczekała się powrotu męża.

Policja od razu rozpoczęła poszukiwania i dokładnie sprawdziła wskazany teren. W sobotę ciało Jędrzejczaka wyłowiono z Wisły. W skutek weekendowych wydarzeń prokuratura rozpoczęła śledztwo w celu ustalenia okoliczności jego śmierci.

Komentarze