Kris Jenner wygląda jak wygenerowana w AI! Przesadziła mocno z retuszem…

Ostatnie zdjęcia Kris Jenner opublikowane na Instagramie wywołały spore zdziwienie wśród internautów. Wszystko za sprawą wyjątkowo intensywnego retuszu, który został zastosowany na twarzy 67-letniej kobiety. Czy faktycznie można ją jeszcze rozpoznać?

Chociaż wiele osób uważa, że operacje plastyczne oraz zabiegi medycyny estetycznej mają na celu poprawienie pewności siebie poprzez poprawę wyglądu, to okazuje się, że niektórzy celebryci, w tym członkinie słynnego klanu Kardashian-Jenner, sięgają po retusz także na publikowanych w mediach społecznościowych zdjęciach. Ciekawym zjawiskiem jest to, że nawet zdjęcia dzieci nie są wyjątkiem…

Kris Jenner, jako doświadczona matka i babcia w rodzinie Kardashian-Jenner, również skłania się ku retuszowaniu zdjęć publikowanych w sieci. Na Instagramie, podobnie jak jej córki, prezentuje się zupełnie inaczej niż w rzeczywistości.

Jednak to, co wydarzyło się w poniedziałek, przeszło wszelkie oczekiwania. Na profilu makijażysty, który współpracuje z Kris Jenner, pojawiły się nagrania i zdjęcia, na których Kris wygląda, jakby cofnęła się o dwie dekady w kwestii wieku. Jej niezwykle wygładzona twarz wywołała lawinę komentarzy w sieci, gdzie internauci nie omieszkali wyrazić swojego zdziwienia i zaniepokojenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Samer Khouzami (@samerkhouzami)

„Czym się stało?! To nie jest jej twarz.”

„Wygląda jak stworzona przez sztuczną inteligencję.”

„Powinnaś być dumna ze swojej naturalnej skóry, starzenie się to normalna rzecz.”

„Nie do wiary, jaki to filtr.”

„Chcielibyśmy zobaczyć prawdziwy makijaż bez filtrów.”

„Wizażysta musi czuć się zawstydzony, musiał nakładać filtry na twarz klientki…”

„To najbardziej nienaturalny filtr, jaki widziałem.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Samer Khouzami (@samerkhouzami)

Wszystkie te komentarze pokazują zdziwienie i dezaprobatę internautów, którzy dostrzegli ogromną różnicę między obecna prezenterką, a jej zretuszowanym wizerunkiem. Tym samym, kontrowersje wokół manipulacji obrazem w mediach społecznościowych znów stały się tematem dyskusji.

Zobacz także: Bezpłatne leki dla dzieci i seniorów już od 1 września. Andrzej duda podpisał ustawę

Komentarze