Królikowski nadal WALCZY! Diagnoza jest jednak jasna…

Królikowski

Parę dni temu w polskich mediach pojawiła się bardzo niepokojąca informacja. Paweł Królikowski znowu trafił do szpitala. Kilka dni temu aktor opowiadał o walce z chorobą. 

–,, Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie” – powiedział Paweł Królikowski w rozmowie z „Faktem” na początku października.

 

ZOBACZ TAKŻE: Hanna Lis komentuje zdjęcie Tomasza Lisa! Takich słów NIKT się nie spodziewał!

 

Paweł Królikowski w swojej rodzinie ma ogromne wsparcie. Kilkukrotnie w wywiadach podkreślał, że żona uratowała mu życie. 

 

,,Wszystko zawdzięczam mojej żonie. Małgosia niesamowicie mnie wspiera, ale również ogromną pomoc mam ze strony rodziny. Nie mogę też zapomnieć, że wspiera mnie produkcja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz Polsat” – mówił.

 

Aktor z kłopotami ze zdrowiem zaczął borykać się cztery lata temu. Królikowski skarżył się na nieustępujący ból głowy. Trafił do szpitala, diagnoza wstrząsnęła nim i jego rodziną. Okazało się, że ma tętniaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Po żmudnej rehabilitacji Królikowski wrócił do pracy, ale w tym roku lekarze zdecydowali, że powinien przejść kolejną operację. Aktor poczuł się na tyle dobrze, że zagrał nawet w serialu „W rytmie serca”.

 

źródło: polsat, Fakt, fot. youtube

Komentarze