Krwawy WYPADEK na planie polskiego serialu! Piękna Julia Wieniawa ranna!

„Zawsze warto” to nowy polsatowski serial, w którym występują m.in. Julia Wieniawa i Weronika Rosati. Podczas kręcenia jednej ze scen doszło do tragedii. Polała się krew, a ranna w wypadku została młoda aktorka, wcielająca się w rolę Ady, prostytutki z trudną przeszłością. Co tam się stało??

 

Występujący z Wieniawą aktor, Mariusz Bonaszewski, podczas jednej ze wspólnych scen, niechcący zahaczył o jej kolczyk. Tyle wystarczyło, aby doszło do tragedii.

 

– Zupełnie niechcący włożyłem rękę w jej duże kółko w uchu. Byłem przekonany, że to jest tylko klips, a nie duży kolczyk. No i rozerwałem jej całe ucho. To makabra! Tym bardziej że potem trzeba było to kontynuować, więc zrobić drugą dziurkę jeszcze raz i grać dalej. Potem się ma rodzaj takiego napięcia, że ja przecież naprawdę nie chciałem! – wspomina aktor.

Dla tak młodej aktorki i piosenkarki rozerwane kolczykiem ucho musi by koszmarem! Miejmy nadzieję, że rana szybko się zagoi, a po wszystkim nie będzie widocznych blizn.

 

W serialu „Zawsze warto” obok Julii Wieniawy można zobaczyć także Kasię Zielińską czy Weronikę Rosati.

 

 

Kim jest Julia Wieniawa?

To urodzona w 1998 roku polska aktorka i piosenkarka. Mimo młodego wieku ma na swoim kącie wiele ról w popularnych serialach, m.in. „Rodzinka.pl” , „Na dobre i na złe”, „Klan”, „Na wspólnej”. Ponadto zagrała drugoplanowe role w filmach: „Kobiety mafii” w reż. Patryka Vegi  i Kobieta sukcesu w reż. Roberta Wichrowskiego. Jako artystka estradowa zadebiutowała już jako dziecko. Występowała w miusicalach w Polsce i w Londynie. Zadebiutowała na muzycznej scenie singlem „Co mi jest” w 2015 r. W 2017 podpisała kontrakt fonograficzny z wytwórnią Kayax i w lipcu tego roku wydała singel „Oddycham”. 9 listopada 2018 ukazał się singel „Nie muszę”, zwiastujący jej debiutancki album studyjny. Ma trzy młodsze, przyrodnie siostry: ze strony matki: Wiktorię i Kornelię Parzyszek, a ze strony ojca: Alicję Wieniawę-Narkiewicz. W latach 2017–2018 była w związku z aktorem Antonim Królikowskim. W 2019 roku spotykała się z muzykiem, Aleksandrem Milwiw-Baronem, znanym z zespołu Afromental.

 

Źródło: Materiały prasowe, internet, Facebook, Wikipedia.

Foto: Facebook.

Komentarze