Książę Harry i Meghan ROZSTALI się i…

Mamy niesamowite informacje z królewskiego dworu! O rozstaniu tej książęcej pary szeptało się podobno od dawna, ale dopiero dziś na jaw wyszły sensacyjne wieści! (czytaj dalej!) 

 

Dotychczasowe spekulacje o poważnych poroblemach w książęcych relacjach właśnie stają się faktem. Na początku mówiło się tylko o wzajemnej „niechęci” do siebie małżonek książąt, Meghan i Kate. Do tego doszły doniesienia o kłótniach pomiędzy braćmi z królewskiego rodu. 

 

Od początku roku chodzą słuchy, że książęce pary nie chcą już ani mieszkać, ani udzielać się wspólnie charytatywnie. Dotąd robili to w fundacji Royal Fundation. Teraz, już oficjalnie, z ich strony zniknęły nazwiska, lista działań i zdjęcia Meghan i Harrego! Brakuje również oficjalnych zdjęć obu braci!

 

Zagraniczne media donoszą, że rozstanie obu par jest celowe. Według królewskich źródeł, najwyższy czas na samodzielność w działaniu książąt, do której to właśnie ma prowadzić. Własne działania charytatywne za pewne pozytywnie wpłyną na ich wizerunek.

 

Na początku roku media obiegła informacja, że książę Sussex z małżonką wyprowadza się z królewskiego pałacu w sercu Londynu na przedmieścia. Zamieszka w „skromnym” dworze w Windsorze.

 

Wygląda na to, że książęce pary faktycznie zakończyły współpracę. Od dziś Royal Fundation to wyłączne dzieło Williama, który de fakto, w 2009 roku, otworzył ją wspólnie z bratem. Zmieniona została także nawa fundacji, któa teraz brzmi:  “Royal Foundation of The Duke and Duchess of Cambridge.”, czyli “Królewska Fundacja Księcia i Księżnej Cabridge”.

 

Tymczasem Meghan i Harry oficjalnie otworzyli własną fundację – Sussex Royal .

 

Fot. Facebook

Komentarze