Kurdej-Szatan bez WSTYDU zareklamowała te produkty!

Barbara Kurdej-Szatan to polska aktorka, wokalistka i prezenterka telewizyjna. Popularność przyniosła jej rola w reklamie telewizyjnej jednego z operatorów komórkowych. Pani Basia była jedną z bohaterek serialu „M jak miłość”, prowadziła również programy rozrywkowe w stacji TVP. Prywatnie aktorka jest żoną Rafała Szatana, z którym ma córeczkę Hannę. 

Barbara Kurdej-Szatan została ambasadorką marki produkującej szampony do włosów. Niestety ten krok nie spodobał się jej fanom. Aktorka została mocno skrytykowana za promowanie popularnego koncernu. 

Udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” okazał się być trampoliną do jeszcze większej kariery Basi Kurdej-Szatan. Aktorka jakiś czas temu została twarzą marki szamponów i odżywek Head&Shoulders. Jej decyzja nie spodobała się Internautom. Fani wytknęli aktorce, że marka, którą promuje testuje swoje produkty na zwierzętach. Niedługo później pojawiło się oświadczenie gwiazdy i kilka słów wyjaśnienia:

Wiecie przecież, że zawsze angażuję się we wszelkie projekty promujące dbanie o nasze środowisko, sprzątanie ziemi, recykling, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczną. Kocham zwierzęta! Nie dam zrobić im krzywdy. Przed podpisaniem umowy reklamowej jednym z moich warunków było, aby marka nie testowała na zwierzętach. Takie zapewnienie otrzymałam – tłumaczyła w swoim wpisie Barbara Kurdej-Szatan.

Dodała również, że rynek chiński rządzi się swoimi prawami i producenci nie zawsze mają na to wpływ. 

Producenci H&S nie testują na zwierzętach. Od lat opracowują i wdrażają nowe, alternatywne technologie badań. Dotyczy to także właśnie rynku chińskiego. Jednak w Chinach, z powodu regulacji prawnych, Chińczycy sami na własną rękę wykonują testy i to odbywa się bez udziału producenta H&S! Oczywiście, można by rzec – to niech H&S nie sprzedaje Chinom! Jednak H&S to marka światowa, istniejąca od wielu wielu lat i podejrzewam, że wycofać się nagle z całych Chin nie jest takie łatwe – dodała Basia. 

Jakoś nie czujemy się przekonani, a wy?

Źródło: Plotek

Zobacz też: BARBARA KURDEJ-SZATAN i PIOTR FRONCZEWSKI! W jakim kierunku zmierza ta PRZYJAŹŃ?

Zdjęcie: Instagram

Komentarze