Kurdej-Szatan przestała to UKRYWAĆ! Wyznała, że…

Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych postaci polskiego show-biznesu. Wielu Polakom aktorka kojarzy się z gry w serialu „M jak Miłość” i roli blondynki w reklamie sieci komórkowej Play. 34-latka zachwyca również urodą i zalicza się do grona jednych z najbardziej urodziwych gwiazd polskiego show biznesu. Aktorka przyznała ostatnio, że uroda wcale nie musi być atutem, a wadą!

Aktorka mimo młodego wieku od lat pojawia się na ekranach naszych telewizorów.  Barbarę Kurdej-Szatan możemy zobaczyć w reklamie sieci komórkowej Play, której jest jedną z głównych twarzy. Z powodzeniem gra również w jednym z najbardziej ulubionych seriali milionów Polaków, „M jak Miłość”. Gwiazda jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje zdjęcia. Fani doceniają jej urodę i nie mu się czemu dziwić, ponieważ 34-latka jest piękną kobietą i sama zdaje sobie z tego sprawę. 

 

 

 

Okazuje się jednak, że uroda nie zawsze musi być naszym atutem. Przyznała to sama Barbara Kurdej-Szatan, która powiedziała, że ładnym dziewczynom czasem jest trudniej. Podczas rozmowy z „Faktem” aktorka mówiła, że bycie ładną kobietą sprawia, że nie zawsze jest łatwo iść przez życie i w pewnym momencie mogą pojawić się trudności. Wniosek jest taki, że ładny wygląd nie zawsze ma pozytywny wpływ na nasze życie. Aktorce zdarzało się czasem usłyszeć, że przez wygląd nie pasuje do jakiejś roli. Również w życiu prywatnym spotkało ją przez to sporo smutku. Niejednokrotnie doświadczyła przykrości od swoich koleżanek tylko dlatego, że była ładniejsza niż one.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Kurdej-Szatan naprawdę wrzuciła to ZDJĘCIE! Fani powiedzieli, co myślą o jej…

 

 

źródła: kobieta.wp.pl, foto instagram.com

 

 

 

 

Komentarze