Lewandowska na balu TVN! Wszyscy ZWRÓCILI uwagę na ten szczegół!

Ania Lewandowska na balu Fundacji TVN. Wszyscy zwrócili na to uwagę!

Bal Fundacji TVN, to niewątpliwie jedna z kluczowych pozycji w kalendarzu imprez towarzyskich. Uroczysty bankiet od lat przyciąga tłumy celebrytów, aktorów czy sportowców. Nie dziwi fakt, że gwiazdy chcą się wyróżnić. Niektórzy stawiają na ekstrawagancję w ubiorze. Kobiety liczą na tytuł „najlepiej ubranej”.

Tegoroczna gala, to 5 minut Mariny. Ta zachwyciła wszystkich swoją kreacją od Patrycji Kujawy. Jednak wszyscy zwrócili także uwagę na Anię Lewandowską. Żona kapitana reprezentacji Polski pokazała się w pomarańczowej sukni. Jednak Ania nie zachwyciła. Wszyscy zwrócili uwagę na szczegół – Było widać jak Ani…

Lewa założyła pomarańczową suknię z bufiastym rękawem oraz wysokim rozcięciem na nodze. Niestety fason sukienki zasłaniał atuty Ani. Wszyscy widzieli, jak jej zgrabne nogi nie mogą przebić sie przez materiał. Zdaniem fotoreporterów suknia utrudniała Ani pozowanie a nawet dotarcie na ściankę.

Komentarze fanów nie pozostawiają złudzeń. Internauci dostrzegają podobieństwo polskiej trenerki do Doktor Quinn. Przypomijmy chodzi o popularny serial z lat 90. „Grzywka Ani i te „kreacja” od razu skojarzyły mi się z Quinn” – pisze jeden z internautów. 

„Piękna i wysportowana kobieta a taka sukienka. Stylista nie trafił. Słabo to wyglądało” – napisał kolejny internauta. Liczmy, że przyszłym roku Ania wypadnie nieco lepiej.

Komentarze