Lewandowska naprawdę TO założyła! Są zdjęcia!

Ania Lewandowska naprawdę to założyła. Jest zdjęcie. Fani są zgodni.

Anna Lewandowska, to niekwestionowana liderka popularności wśród trenerek fitness. W Polsce wraz z mężem Robertem tworzą najpopularniejszą parę. Ania nie pozostaje w cieniu męża. Rozwija własne projekty i całkiem dobrze jej to wychodzi. Teraz ubrała coś niespodziewanego!

Lewandowska dała się poznać jako sprawna bizneswoman. Jej firmy znakomicie prosperują a ona sama inwestuje w kolejne projekty. Ania ma także wiele intratnych kontraktów reklamowych. Teraz wszystkich fanów ogarnął szok! Ania Lewandowska założyła na siebie…

jeansy. A bardzo rzadko jej się to zdarza. Jednak kiedy je już zakłada – wygląda niesamowicie! Wcześniej Ania korzystała z pogody i widywaliśmy ją raczej w sukienkach. Te zdominowały jej szafę w sezonie letnim.

Wobec tego, że jesień zbliża się wielkimi krokami, Ania odświeża garderobę. Na swoim profilu instagramowym pokazała obłędne zdjęcie. Lewa zapozowała w obcisłych jeansach. Lewandowska reklamuje spodnie znanej marki. Jest jej ambasadorką. Firma świetnie dobrała modelkę. Ania w spodniach wygląda bardzo kobieco!

– W ostatnich Q&A na Instastories pytaliście, czy będą jeszcze zdjęcia w rajstopach Calzedonii. Pewnie, że będą! Jednak dziś pozdrawiam Was ubrana w „must have” w każdej kobiecej szafie, czyli w niebieskich jeansach – napisała Anna Lewandowska na swoim profilu instagramowym.

„Lewandowska naprawdę to ubrała! Tak rzadko widzę Anie w jeansach. Wygląda super” – pisze jedna z internautek.

A czy Wy zebrałyście już zestawy na nadchodzącą jesień? Jak czujecie się w blue jeans? A może stawiacie na inne modele?

 

Komentarze