Linda Andrade chwali się luksusowymi prezentami od męża. Dostała je, bo… ZASZŁA W CIĄŻĘ!

Linda Andrade, znana jako „Dubajska żona”, celebrytka i influencerka, znowu zrobiła rozgłos na TikToku, dzieląc się z fanami swoim życiem pełnym luksusu. Tym razem jednak nie chwaliła się jedynie ekskluzywnymi zakupami i zamożnym stylem życia, lecz również prezentami od swojego męża multimilionera, Ricky’ego Andrade. Powód? Linda jest w ciąży, i to z tej okazji otrzymała naprawdę wyjątkowe upominki.

Linda Andrade, mieszkająca w Dubaju, jest żoną Ricky’ego Andrade, który zbudował swoje imperium finansowe dzięki inwestycjom w kryptowaluty. Chociaż niektórzy sugerowali, że związek Lindy z Rickym opiera się tylko na bogactwie, to historia ich miłości sięga czasów, gdy Linda miała 16 lat, a Ricky naprawiał zmywarki.

„Dubajska żona” zasłynęła z publikowania na TikToku treści ukazujących jej zamożny styl życia. Tym razem zrobiła to w bardziej osobisty sposób, dzieląc się radosną nowiną o swojej ciąży. W filmikach opowiedziała także o prezentach, jakie otrzymała od męża z tej wyjątkowej okazji.

Pierwszym z nich był ogromny pierścionek z diamentami, którym zdobiła swoje palce, a także rzadki egzemplarz torebki Chanel wykonanej z krokodylej skóry. Jednak najbardziej imponującym podarunkiem okazał się czerwony Lamborghini, luksusowy samochód, którym Linda będzie mogła z dumą jeździć po mieście. W nagraniu na TikToku influencerka wyznała, że wiedziała, iż surogatka kosztuje około 60 tysięcy dolarów, dlatego spodziewała się, że prezenty od męża będą co najmniej dwukrotnie bardziej imponujące.

W kolejnych ujęciach „Dubajska żona” podzieliła się również momentami zakupów, prezentując bransoletkę Cartier o wartości 400 tysięcy dolarów oraz torebkę Hermes. Sama aktorka podkreślała, że wartość tych przedmiotów jest dla niej ważna, a dzięki hojności jej męża, może cieszyć się nie tylko z nadchodzącego macierzyństwa, ale także z dodatkowych luksusowych akcentów w swoim życiu.

Linda Andrade, choć budzi kontrowersje i dyskusje na temat swojego stylu życia, z pewnością potrafi przyciągnąć uwagę swoich obserwatorów, udowadniając, że nie tylko celebryckie, ale także ich prezenty potrafią być spektakularne. Jej relacja na TikToku stała się kolejnym rozdziałem w historii „Dubajskiej żony”, której luksusowy tryb życia budzi zainteresowanie i kontrowersje na całym świecie.

@lionlindaa no babies with broke men ty #pushpresent #pregnant #shopping ♬ original sound – The preppy three

Źródło: media

Takie wymagania przed urodzeniem dziecka ma żona dubajskiego milionera. Czy to przesada?

Komentarze