Love Island. Wyspa Miłości – MACIEK WYBRAŁ…

„Love Island. Wyspa miłości” to nowy program telewizyjny typu reality show emitowany przez telewizję Polsat. Cieszy się on ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Prowadzącą telewizyjnego show jest prezenterka i modelka Karolina Gilon. Program możecie oglądać codziennie, od poniedziałku do piątku, a także w niedziele.

Wszyscy, którzy z zaciekawieniem obserwują perypetie bohaterów „Love Island. Wyspa miłości”, zastanawiali się, którą z pań wybrał uczestnik Maciek. W sieci pojawiły się przecieki, które do niedawna sugerowały, że wybierze on Adę!

„Odwdzięczył się jej za to, że ona kiedyś wybrała go na parowaniu na początku programu. Oliwia płakała, bo myślała, że Maciek ją wybierze, ale wyspiarze byli zadowoleni, że odpadła” na wypowiedź anonimowego informatora powołał się portal plotkarski pudelek.pl

W programie coraz więcej się dzieje! Emocje sięgają zenitu! W ostatnim, piątkowym odcinku telewizyjnego show „Love Island. Wyspa miłości” doszło do przeparowania uczestników – Oliwii i Maćka. Para była ze sobą skłócona, dlatego podjęto decyzję o tym, że nie mogą oni dalej ze sobą funkcjonować w dotychczasowym układzie. Maciej miał stanąć przed wyborem nowej osoby.

Maciej WYBRAŁ ADĘ???

Maciek i Oliwia to pierwsza para w programie „Love Island. Wyspa miłości”, która zdecydowała się wyznać sobie miłość. Z czasem okazało się, że para ma coraz więcej problemów. Chłopaka przerosły niektóre z wyznań dziewczyny. Dochodziło do coraz większych nieporozumień i kłótni. Gwoździem do trumny okazało się wyznanie Oliwii o jej byłym chłopaku…

Decyzja Maćka!

Uczestnik Maciej miał podjąć ważną decyzję i zdecydować, z którą z kobiet chce zostać „sparowany”. Mimo dotychczasowych kłótni i problemów, mężczyzna podjął dość zaskakującą decyzję i wybrał… Oliwię! Z programu odpadły następujące uczestniczki: Karina oraz Ada.

Podobnie jak w programie „Big Brother”, uczestnicy odcięci są od Internetu, mediów społecznościowych. Regulamin zabrania wnoszenia do programu telefonów komórkowych. Dodatkowo, co jakiś czas z telewidzami musi pożegnać się jeden z uczestników.

Źródło: Plejada

Zobacz też: Słodzisz kawę i herbatę? Zamiast dodawać cukru, wybierz ten produkt!

Komentarze