MAGDA GESSLER oszalała na punkcie PRZYSZŁEGO ZIĘCIA! LARA jest ZAZDROSNA!?

Córka Magdy Gessler opowiedziała o swojej relacji i o tym, jak na nią zareagowała jej mama. Lara Gessler po raz pierwszy opowiedziała o swoim nowym związku. Zobacz WIDEO!

O ślubie Lary Gessler mówili wszyscy. Córka znanej restauratorki, Magdy Gessler wyszła za mąż za swego, długoletniego partnera – Pawła Rucza. W ich małżeństwie nie układało się najlepiej i z początkiem 2019 roku para postanowiła rozwieść się. Lara szybko znalazła pocieszenie w ramionach  warszawskiego prawnika, z którym zaczęła spotykać się już jako rozwódka.

Para długo unikała mediów. Po raz pierwszy pokazali się publicznie we wrześniu. Na dzień ujawnienia wybrali Bal TVN-u. To właśnie wtedy mogli oficjalne potwierdzić informacje na temat łączącego ich uczucia.

„Uważam, że ważne jest to, żeby dbać przede wszystkim o relacje. Jak za wcześnie wychodzisz do ludzi, to się nie skupiasz na samej tej relacji. Jeśli masz coś i chcesz to chronić, to musisz to po prostu chronić. Możecie nam życzyć dobrego życia, ślub nie ma znaczenia, mogę to potwierdzić” – powiedziała Lara w rozmowie z reporterką Jastrząbpost.pl.

Lara wraz z wybrankiem mogą liczyć na wsparcie Magdy Gessler, z zapartym tchem kibicuje swojej córce ich miłości:

„Mama rzadko pyta o zdanie. Ale nie krępuje się i chętnie wrzuca wszystko, bo faktycznie jest fanką tej relacji. Ona wcześniej się kiedyś zapytała, czy mogłabym wrzucić to zdjęcie. Więc powiedziałam, że zobaczymy, a jak już usłyszała, że zobaczymy, to już więcej nie pytała.”

Nie zapeszamy i życzymy parze udanego związku. Więcej informacji na temat partnera Lary i ich związku znajdziecie w WIDEO!

 

Komentarze