Magda Gessler wchodzi do POLITYKI?! Ma zostać…

Magda Gessler

Ulubienica milionów polaków, znana restauratorka i prowadząca program „Kuchenne Rewolucje” Magda Gessler stwierdziła, że zostanie prezydentem. Fani pani Magdy pokochali ten pomysł. 

Magda Gessler w programie „Starsza pani musi fiknąć” zażartowała, że będzie przyszłym prezydentem Polski. Fanom spodobał się ten temat i zaczęli namawiać gwiazdę do wystartowania w wyborach.

Magda Gessler na swoim Facebooku ma ponad milion polubień i prawie tyle samo na swoim Instagramie. To znacznie więcej niż niektórzy kandydaci na prezydentów. Fani pani Magdy darzą ją sympatią i z chęcią śledzą jej poczynania w internecie czy telewizji.  Ostatnio na swoim Facebooku opublikowała także post, który skomentowała w dość nietypowy sposób. Zobaczcie sami:

https://www.facebook.com/magdagessler.official/photos/a.112503618800870/2724111237640082/?type=3&theater

Pani Magda na screenie pokazała kilka profili kandydatów na prezydenta na Facebooku. Różnica między polubieniami kandydatów a jej jest kolosalna! Gessler skomentowała zdjęcie: „Na prezydentkę!”. 

Wokół tego tematu zrobiło się bardzo głośno. W komentarzach fani stwierdzili, że „Jest to świetny pomysł”. Post skomentował nawet sam Robert Biedroń: „Magdo kochana, mój głos już masz!” – czytamy pod postem.

fot. facebook

 

 

Komentarze