MAKABRYCZNA ZBRODNIA w ROSJI. Odnaleziono POĆWIARTOWANE CIAŁO

w Rosji

W Rosji, w Petersburgu doszło do okrutnego morderstwa. Fragmenty ciała kobiety zostały odnalezione w plecaku oprawcy. Pozostałe części ciała znaleziono w mieszkaniu.

W Petersburgu w Rosji, policjanci przypadkowo zatrzymali 63-letniego Olega Sokołowa, podczas gdy on próbował wrzucić do rzeki plecak, którego zwartość zmroziła krew w żyłach funkcjonariuszy.

 

Mężczyzna jest znanym historykiem, w Rosji jako jeden z nielicznych uczonych specjalizuje się w historii wojen napoleońskich.  W plecaku, który miał przy sobie odnaleziono odcięte ręce. W mieszkaniu 63-latka znajdowały się poćwiartowane zwłoki wraz z głową. Ofiarą Sokołowa była 24-letnia Anastazja Jeszczenko, studentka wykładowcy.

 

Sokołow stanął przed rosyjskim sądem, ponadto przyznał, że zastrzelił kobietę. Jej ciało poćwiartował chcąc się go stopniowo pozbywać. 63-latek twierdzi, że Anastazja Jeszczenko miała reagować agresją na dzieci starszego partnera, a w dniu tragedii rzucić na niego z nożem. Zaprzecza temu brat ofiary, mężczyzna twierdzi, że Sokołow był chorobliwie zazdrosny o partnerkę i chciał ją kontrolować.

63-latek stanął przed petersburskim sądem. Mężczyzna przyznał się do morderstwa. Na sali śądowej tłumaczył, że „głęboko żałuje” tego, co zrobił.

 

 

Fot. Reuters, pexels.com

Komentarze