Makabryczne zakończenie urlopu. Turyści okaleczeni przez (…)!

urlopu

Nie takiego zakończenia urlopu spodziewało się dwóch turystów z Wielkiej Brytanii. Mężczyźni spędzali wolny czas na malowniczej wyspie Hook w Australii. Podczas nurkowania zostali zaatakowani przez ogromnego rekina, który poważnie ich okaleczył!

Dramat turystów z Wielkiej Brytanii rozpoczął się podczas ostatniego dnia ich wakacji na malowniczej wyspie Hook w Queensland w Australii. Panowie wybrali się na rejs, podczas którego postanowili wskoczyć do wody, aby trochę ponurkować. 28 i 22-latek nie przewidzieli, że za chwilę może dojść do tragedii, a ich urlop zamieni się w koszmar. Kiedy mężczyźni odpłynęli kilkanaście metrów od łodzi w ich kierunku zaczął płynąć ogromny żarłacz biały. Krwiożercza ryba zaatakowała i dotkliwie poraniła dwójkę turystów. Jeden z nich miał później powiedzieć w szpitalu, że w ogóle nie spodziewał się tak strasznego zakończenia urlopu.

 

 

 

 

Mężczyźni mieli sporo szczęścia, ponieważ w pobliżu przepływali lokalni rybacy, którzy widząc co się dzieje odgonili bestię. Poważnie ranni Brytyjczycy trafili do szpitala w Quuensland. Ich obrażenia były na tyle rozległe, że obaj przez kilka dni zostaną w szpitalu. Jednemu z nich rekin odgryzł stopę, natomiast drugi z mężczyzn miał więcej szczęście, ponieważ skończyło się na założeniu kilku szwów na prawej dłoni. Niestety nie był to pierwszy atak rekina na wyspie Hook. Mimo ostrzeżeń władz wyspy turyści często wchodzą do wody w miejscach niestrzeżonych, bądź nurkują na własną rękę.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Koszmarny początek urlopu! Straciła oko, bo wytarła twarz (…)!

 

 

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.com

 

 

 

Komentarze