Makabryczny wypadek na parkingu. 11-miesięczne dziecko wpadło pod (…)!

parkingu

Do prawdziwego dramatu doszło na parkingu przed jednym z marketów w Szprotawie (woj.lubuskie). Pod koła wyjeżdżającego busa wpadła 11-miesięczna dziewczyna. Całe zdarzenie wyglądało makabrycznie, a dziecko zostało zabrane do szpitala helikopterem lotniczego pogotowia ratunkowego. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przerażające sceny rozegrały się w czwartek w godzinach przedpołudniowych. 11-miesięczna dziewczynka dostała się pod koła busa, który próbował wyjechać z miejsca postojowego na parkingu przed jednym z marketów w Szprotawie. Z nagrań monitoringu i relacji świadków zdarzenia wynika, że dziecko oddaliło się od rodziców, którzy tego nie zauważyli. Dziewczynka stanęła za czarnym busem, którego kierowca akurat wyjeżdżał i nie dostrzegł stojącego z tyłu dziecka. Chwilę później przerażeni rodzice podbiegli do leżącej pod jednym z kół dziewczynki. 

 

 

 

Na miejsce wypadku przyleciał helikopter lotniczego pogotowia ratunkowego, który zabrał dziecko do szpitala w Zielonej Górze. Na szczęście z placówki napłynęły pozytywne informacje, ponieważ 11-miesięczna dziewczynka nie odniosła poważniejszych obrażeń. Lekarze podkreślają, że to cud iż nie doszło do połamania nóżek. Maleństwo przez kilka najbliższych dni zostanie w placówce na dodatkowe badania. Policjanci ze Szprotawy ustalają teraz jak doszło do wypadku i czy kierowca busa cofając był w stanie zauważyć tak małe dziecko. Wiadomo, że zarówno on, jak i opiekunowie dziecka byli trzeźwi.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Syców. Kierowca busa celowo ROZJEŻDŻAŁ PSA i to NAGRYWAŁ!

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

Komentarze