Marie King oskarża Cher o porwanie syna! Piosenkarka chciała rozbić jego związek

Cher, jedna z największych gwiazd amerykańskiego popu, znalazła się w środku skandalu, gdy jej syn, Elijah Blue Allman, został rzekomo uprowadzony.

Marie King, żona Elijah, twierdzi, że to sama Cher zleciła porwanie syna. Cała historia rzuca nowe światło na trudne relacje między matką a synem oraz na skomplikowane życie rodziny.

Elijah Blue Allman to owoc związku Cher z legendarnym liderem grupy rockowej The Allman Brothers Band, Greggim Allmanem. Choć jego ojciec był muzykiem, to nie utrzymywał z synem kontaktu aż do swojej śmierci w 2017 roku. Z kolei relacje z matką były zawsze burzliwe. W wywiadzie dla „MailOnline” Elijah opowiadał o trudnym dzieciństwie i młodości. Cher, według niego, nie potrafiła sprostać swojej roli matki i wysłała go do szkoły wojskowej jako karę za trudne zachowanie.

Niestety, życie Eljaha nie było usłane różami. Uzależnił się od środków przeciwbólowych, a później także od heroiny. Kiedy w 2008 roku zdiagnozowano u niego boreliozę, a jego życie było zagrożone, matka pozostała emocjonalnie zdystansowana. Elijah mówił o tym, że potrzebował wówczas bezwarunkowej miłości rodzicielskiej, a ta mu brakowała.

Kolejny cios przyszedł, gdy Elijah ożenił się z Marie King w 2013 roku. Cher nie zaakceptowała tej decyzji syna, twierdząc, że każda matka odczuwa trudności, gdy jej syn wchodzi w związek z inną kobietą, niezależnie od jej osobowości.

Elijah wrócił także do narkotyków, co dodało oleju do ognia w jego związku z Marie. W listopadzie 2021 roku żona złożyła pozew o rozwód, ale z czasem oboje zdecydowali, że warto dać swojemu małżeństwu jeszcze jedną szansę. Kluczowe było kilkanaście dni spędzonych razem w Nowym Jorku, dokładnie rok po złożeniu pozwu o rozwód. 30 listopada 2022 roku para cieszyła się sobą w hotelowym pokoju, gdy nagle zostali uprowadzeni przez czterech mężczyzn.

Według zeznań Marie King w sądzie, jedna z porwanych osób wyraźnie wskazała, że działają na zlecenie Cher. Twierdzi, że Cher próbowała w ten drastyczny sposób zakończyć toksyczny jej zdaniem związek syna.

Na chwilę obecną Cher nie skomentowała jeszcze tych oskarżeń. Cała sytuacja wzbudza wiele kontrowersji i pytań dotyczących relacji między matką a synem oraz roli gwiazdy popu w całym zdarzeniu.

Prywatny samochód i ochroniarz. Tak wygląda życie córki Andrzeja Dudy!

Komentarze